Szukaj

Edyta Górniak ma nowy dom! Gdzie tym razem zamieszkała? [TYLKO U NAS]

Edyta Górniak wynajęła dom w Malibu

Edyta Górniak wynajęła dom w Malibu

Edyta Górniak na wakacje wynajęła dom w Malibu

Pierwszą połowę roku Edyta Górniak może zaliczyć do udanych. Gwiazda zamknęła swoją jubileuszową trasę, zagrała kilka koncertów, wzięła udział w preselekcjach do Eurowizji 2016 i zaprojektowała własną linię ubrań. W życiu prywatnym również postawiła na nowe wyzwania przeprowadzając się do Krakowa. Teraz przyszła pora na zasłużony odpoczynek.

Jak ustalił Jastrząb Post, Edyta wyleciała do Stanów Zjednoczonych. W Malibu wynajęła willę na cały miesiąc, w której zamieszkała z Allanem. Taka przyjemność nie należy do najtańszych. Z naszych informacji wynika, że Górniak mogła wydać nawet ponad 100 tysięcy złotych. Dla gwiazdy spokój i intymność są jednak najważniejsze i nie mają żadnej ceny.

Jeśli teraz Edyta nie zrobiłaby sobie przerwy, później nie miałaby czas na dłuższe wakacje. Koncert goni koncert, a do tego praca nad płytą – zdradza nasze źródło

Faktycznie w najbliższym czasie grafik Edyty jest wypełniony pracą. Najpierw swoją premierę będzie miała aplikacja na smartfony, w której gwiazda podpowie swoim głosem, co dobrać do konkretnego elementu garderoby. Na bazie popularnych sieciówek (H&M, Zara, Nike itp.) skompletuje cały ubiór.

A co z muzyką? Już 20 sierpnia Edyta wystąpi w Łodzi jako gwiazda wieczoru na imprezie Polsatu. Tydzień później – 28 sierpnia gwiazda zaśpiewa na telewizyjnej gali Boxing Night w Częstochowie. Koncerty diwy zaplanowane są też na wrzesień i październik, ale szczegółowe daty zostaną ogłoszone dopiero pod koniec wakacji.

Na jesień zaplanowana jest premiera kolejnego utworu. Czekamy.

Zobacz: Uważaj! Twoje zdjęcie może trafić na Instagram Edyty Górniak. Oni już się o tym przekonali

Aplikacja Edyty Górniak na telefony już w lipcu

Aplikacja Edyty Górniak na telefony już w lipcu

Edyta Górniak i Allan Krupa na Pomorskim Rendez-Vous

Edyta Górniak i Allan Krupa wylecieli na wakacje do Malibu


Twoja ulubiona piosenka Edyty Górniak to…

×