Edyta Górniak usuwa tatuaż, bo… nawróciła się? Mamy komentarz

Edyta Górniak tatuaże

Edyta Górniak zamierza usunąć tatuaż

5 lat temu w życiu Edyty Górniak pojawiło się wiele przełomowych momentów. W lutym 2010 roku gwiazda rozwiodła się ze swoim ówczesnym mężem, Dariuszem Krupą. Dokładnie w tym samym roku artystka pojawiła się na festiwalu kultury buddyjskiej w Katowicach, którą niegdyś była zafascynowana. Życiowe rewolucje i zamiłowanie do religii spowodowały, że Edyta postanowiła zafundować sobie symboliczny tatuaż.

Na jej nadgarstku pojawił się napis: The 4th World XIV III MMX, czyli Czwarty świat 14 marca 2010. To właśnie tego dnia odbył się wspomniany festiwal. Okazuje się, że napis zniknie ze skóry diwy. Fakt twierdzi, że powodem takiej decyzji może być powrót Edyty do grona katolików i tym samym, związany z buddyzmem tatuaż przestał mieć dla gwiazdy znaczenie. Jastrząb Post zweryfikował tę informację u osób z bliskiego otoczenia artystki.

Edyta wciąż wyznaje filozofię buddyjską. Tatuaż wywołuje u niej złe skojarzenia, dlatego zastąpi go czymś nowym – twierdzi znajomy Edyty

Przypomnijmy, że gwiazda zafundowała sobie jeszcze inny tatuaż – Every moment is good to change everything, który widnieje na karku artystki.

Zobacz: Wiemy, co dokładnie Edyta Górniak będzie robiła z Allanem podczas świąt w Nowym Jorku

Tatuaże Edyty Górniak

Tatuaże Edyty Górniak

Edyta Górniak na

Edyta Górniak na „Koncercie dla M”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×