TYLKO U NAS! Edyta Górniak podpisała kontrakt reklamowy! Duża marka szykuje ogromną kampanię z jej udziałem! Mamy zdjęcia!

Edyta Górniak reklama lakierów do paznokci

Edyta Górniak reklama lakierów do paznokci

Edyta Górniak w reklamie lakierów do paznokci

Edyta Górniak dzieląca swój czas między Polskę a Stany Zjednoczone, przebywa w tym momencie za oceanem, w ukochanym Los Angeles. Gwiazda dobrze czuje się w Kalifornii, bo znane twarze nie budzą w LA takiej sensacji jak u nas. Dzięki temu Edyta może w spokoju iść na targ po owoce i kwiaty, ćwiczyć jogę na plaży czy usiąść po prostu w kawiarni nie będąc osaczana przez gapiów.

Teraz jednak Edyta nie będzie miała za dużo czasu dla siebie – jak dowiedział się Jastrząb Post – do gwiazdy w Los Angeles dołączyła właśnie 15-osobowa ekipa profesjonalistów, która ma za zadanie dopilnować by gwiazda błyszczała, nie tylko na ceremonii rozdania Oscarów 2017, lecz również w ekskluzywnej reklamie marki ChiodoPRO.

Jak nieoficjalnie wiemy, znana ze skrupulatności w dobieraniu partnerów biznesowych, Edyta podpisała kontrakt reklamowy po długich negocjacjach i z naszych informacji wynika, że już wkrótce będzie można kupić pastelowe lakiery do paznokci sygnowane jej nazwiskiem.

Zobacz: Edyta Górniak pierwszy raz o życiu w USA, Dariuszu K. na wolności i Allanie: „To jest kolejna sytuacja, kiedy muszę o czymś powiedzieć pierwsza”

Kto odpowiada za wizerunek Edyty Górniak?

O to, żeby praca na planie przebiegała profesjonalnie zadba duża grupa specjalistów, którzy już od dwóch dni są w Los Angeles. Jak udało nam się ustalić, jest to rzeczywiście ekipa „mistrzów”, z którą Allan Krupa uwielbia spędzać czas. W rzadkich chwilach, pomiędzy zdjęciami, syn Edyty oprowadza jej sztab po Kalifornii. Gwiazda jest zadowolona z przyjacielskich relacji na planie.

O wizerunek Edyty na planie i na rozdaniu Oscarów zadbają, między innymi: znany fryzjer Marek Sierzputowski, stylista fryzur z międzynarodową karierą, makeupistka Anna Ampulska, słynna Ampi dbająca o makijaż największych polskich gwiazd, do której ustawia się kolejka, czy dwie najbardziej cenione w Polsce stylistki Ewa Rubasińska i Magda Makarewicz. Razem z całym teamem przyleciało 150 kilogramów (!) wyjątkowych stylizacji najlepszych światowych projektantów. Dodatkowo przyjechała ekipa realizacyjna, która będzie dbała o backstage projektu. Zdjęcia zrobi wybitna fotografka Iza Grzybowska – mówi nasz informator

Szykuje się kolejny zaskakujący projekt, ale pewnie zanim zobaczymy efekty kolaboracji Edyty Górniak z ChiodoPRO przyjdzie nam podziwiać diwę na czerwonym dywanie podczas najważniejszej ceremonii rozdania nagród filmowych. Jesteśmy przekonani, że „nasze dobro narodowe” zada szyku w sposób wyjątkowy i już się nie możemy doczekać!

Zobacz: Marcin Tyszka pokazał niepublikowane zdjęcie ze słynnej sesji Edyty Górniak topless: „Ja się zestarzałem, a Edyta…”

Zobacz: Edyta Górniak na Grammy 2017! Co za kreacja!

Jaką markę lakierów do paznokci reklamuje Edyta Górniak?

Jaką markę lakierów do paznokci reklamuje Edyta Górniak?

Marek Sierzputowski czesze Edytę Górniak

Marek Sierzputowski czesze Edytę Górniak

Edyta Górniak w kampanii reklamowej lakierów do paznokci

Edyta Górniak w kampanii reklamowej lakierów do paznokci

Lakiery do paznokci Edyty Górniak

Edyta Górniak reklama lakierów do paznocki

Ekipa Edyty Górniak. Kto ubiera i maluje gwiazdę?

Ekipa Edyty Górniak. Kto ubiera i maluje gwiazdę?

Jak Edyta Górniak mówi po angielsku? Zobacz nasze wideo:


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×