Tak Edyta Górniak świętuje 50. urodziny! Przyjęcie-niespodzianka i spektakularny tort doprowadziły gwiazdę do łez. Mamy zdjęcia

Edyta Górniak - 50. urodziny

Edyta Górniak - 50. urodziny

Edyta Górniak wzruszona przyjęciem-niespodzianką z okazji 50. urodzin. Tak gwiazda celebruje swoje święto. Co powiedziała fanom?

Edyta Górniak to bezsprzecznie jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek w historii polskiej muzyki. W 1994 roku zawojowała Europę dzięki niezapomnianemu występowi na Konkursie Piosenki Eurowizji. Wykonała wówczas przebój pt. To nie ja, który zagwarantował jej wówczas drugie miejsce i stałe miejsce na scenie, nie tylko polskiej. Do dziś wystarczy rzucić hasło, a wszyscy zaczynają nucić piosenkę. Gwiazda wydała potem aż siedem albumów studyjnych i całe mnóstwo singli. Popularność Górniak nie maleje od wielu już lat.

Edyta jest także jedną z gwiazd Telewizji Polskiej, więc pojawiła się na koncercie z okazji 70-lecia TVP. Nasza reporterka skorzystała z okazji i zapytała ją o urodzinowe plany.

Pracuję. Jak mi się uda wcześniej wstać, wszystko zależy od tego, o której skończymy działania, to jest szansa, że napiję się kawy w łóżku, zrobię chwilę jogi i przeczytam miłe życzenia od fanów, a potem już muszę się skupić aż do wieczora. Dopiero w nocy jak będę miała siłę, to może coś sobie zaplanuję. Prawdę mówiąc zmieniłam wszystkie swoje plany, bo miałam być na swoje urodziny w zupełnie innym miejscu. A potem, jak przyszły zaproszenia na 13 i 14 listopada, to bardzo zastanawiałam się co zrobić. To – muszę przyznać – był bardzo trudny wybór. W zasadzie, gdyby to był tylko kolejny koncert dla telewizji, to rozważałabym nie przyjęcie tego zlecenia, chociaż w ogóle nie lubię odmawiać wystąpień publicznych,  ale to są 70-te urodziny i dlatego jestem. Gdybym nie przyjęła tej oferty, to jutro cały dzień byłabym w samolocie. Stwierdziłam, że jednak cały ten dzień w samolocie…to lepiej przesunąć te urodziny optycznie.

Edyta Górniak urodziła się 14 listopada i to właśnie dzisiaj świętuje pięćdziesiątkę. Mimo że jak zapowiadała, jest w pracy, od rana spotykają ją same przyjemności. A ta na planie programu Jaka to melodia? nieźle ją wzruszyła.

Edyta Górniak świętuje 50. urodziny

Edyta Górniak kończy dzisiaj 50 lat, a swoje urodziny spędza pracowicie, bo między innymi na planie programu Jaka to melodia? Z okazji jej wyjątkowego jubileuszu ekipa show przygotowała dla gwiazdy urodzinową niespodziankę. Był tort, fajerwerki, kwiaty i moc życzeń. Rafał Brzozowski, z którym Edyta się zaprzyjaźniła, odśpiewał specjalnie dla niej Happy Birthday oraz Sto lat po góralsku!

Powiem szczerze, kiedy miałam te dwadzieścia parę lat i wróciłam z Eurowizji to nie myślałam, że będę żyła tak długo – zażartowała Edyta Górniak, dziękując za urodzinową niespodziankę – Patrzę w lustro i nie rozumiem. Patrzę w historię na Wikipedii i rozumiem. Faktycznie dużo tych stempli i te artystyczne stemple to jedyna miara, jaką mogę mierzyć ten czas, od kiedy jestem z Państwem. To jest prawdziwa historia i napisaliśmy ją wspólnie – podsumowała.

Podzieliła się także pewną refleksją:

Żyjmy jak najdłużej, kochajmy się i nie traćmy życia na rzeczy niepotrzebne.

My także dołączamy się do wszystkich życzeń, które Edyta Górniak dzisiaj usłyszała. Sto lat!


Edyta Górniak - 50. urodziny na planie Jaka to melodia?

Edyta Górniak - 50. urodziny na planie Jaka to melodia?

Edyta Górniak - 50. urodziny na planie Jaka to melodia?

Edyta Górniak - 50. urodziny na planie Jaka to melodia?

Edyta Górniak - 50. urodziny na planie Jaka to melodia?

Edyta Górniak - 50. urodziny na planie Jaka to melodia?

Komentarze

 • Gość julia 💓 pisze:

  Wspaniała artystka na scenie olśniewa przyciąga swoją zgrabną figurą. Cud natury głosu moc kobiecości seksapil sama przyjemność oglądać oraz słuchać Edyty Górniak. 💓

 • Gość pisze:

  Co trzeba Jej oddać, że ma świetna figurę 😉

 • Gość pisze:

  Zdrowia i pieniedzy jak inni a jednak gó..no z rmu swój chonor ma i tort za 1000 potrafi kupić ha ha taki źart dla jeł..pów pewnie minister zdrowia płaci ze swoich środków ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

   Co za chaotyczna wypowiedz. Bez kropki, przecinka co za okropny przekaz …nie wiadomo o co chodzi.

 • Gość pisze:

  Wszystkiego najlepszego Pani Edyto, uwielbiam Panią, ma Pani najlepszy głos w Polsce, taka nasza Whitney Houston, mówię poważnie. Samych cudowności życzę…

  • Gość pisze:

   To była taka ładna dziewczyna, a póki słuchała profesjonalnych doradców, swietnie ubrana w proste, eleganckie sukienki, krótka fryzurę, naturalne, ładne rysy.
   Teraz, jak to mówi, może być sobą, i mamy kiczowatą kobietę ze sztuczna twarzą i bredzeniem, że wykształcenie jest niepotrzebne.
   Mogę zrozumieć, że tak się tłumaczy facetka po ośmiu kładach podstawówki, ale jej zerowa wiedza nie przeszkadza jej w negowaniu naukowych badań.
   A Ziemia jest płaska :))) – jak zwoje… 🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×