Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ciężarna Meghan Markle nie wytrzymała i rozpłakała się na oczach tłumu. Widok rozdziera serce
Ciężarna Meghan Markle nie wytrzymała i rozpłakała się na oczach tłumu. Widok rozdziera serce

Ciężarna Meghan Markle nie wytrzymała i rozpłakała się na oczach tłumu....

Ciężarna Meghan Markle nie wytrzymała i rozpłakała się...

Szałowa nowa fryzura Magdy Mołek zadebiutowała w „Dzień Dobry TVN”!
Szałowa nowa fryzura Magdy Mołek zadebiutowała w „Dzień Dobry TVN”!

Szałowa nowa fryzura Magdy Mołek zadebiutowała w „Dzień Dobry TVN”!

Szałowa nowa fryzura Magdy Mołek zadebiutowała w „Dzień...

Odmieniona Małgorzata Socha wróciła na plan „Przyjaciółek” i wygląda lepiej niż kiedykolwiek! Dotarliśmy do pierwszych zdjęć!
Odmieniona Małgorzata Socha wróciła na plan „Przyjaciółek” i wygląda lepiej niż kiedykolwiek! Dotarliśmy do pierwszych zdjęć!

Odmieniona Małgorzata Socha wróciła na plan „Przyjaciółek” i wygląda lepiej niż...

Odmieniona Małgorzata Socha wróciła na plan „Przyjaciółek” i...

Dziś sobota, 20.10.2018

Edyta Górniak pierwszy raz opowiedziała o nowym związku: „Nie wiem czy to jest dobre, czy to jest teraz właściwie” [WIDEO]

Edyta Górniak o związkuEdyta Górniak bała się nowego związku?

Edyta Górniak nie miała w przeszłości szczęścia do mężczyzn. Piękna wokalistka szukała miłości, ale trafiała na ludzi, którzy chcieli ją tylko wykorzystać. To sprawiło, że jeszcze kilka miesięcy temu odgrażała się na Instagramie, że nigdy więcej nie życzy sobie żadnej miłości. Na szczęście uczucia są ślepe, a na każdego z nas czeka jego druga połówka – Mateusz Zalewski wkradł się do serca Edyty i wniósł w jej życie wiele radości.

W rozmowie z Jastrząb Post diwa wyjawiła jednak, że nawet w stosunku do swojego przystojnego partnera zachowuje odrobinę zdrowego dystansu:

Ja myślę, że się nie przestanę już bać. Kiedyś byłam bardziej ptakiem, że jak przyjdzie miłość, to wspaniale, trzeba się odpowiednio dopasować do tej miłości i tak frunąć z nią. Dzisiaj jestem, nie mogę powiedzieć, zlękniona. Ale naprawdę uczucia i relacja między ludźmi, więź i budowanie tej więzi, dzisiaj znaczą dla mnie jeszcze coś innego niż przez te lata doświadczeń. Nie wiem, czy to jest dobre, czy to jest teraz właściwie. Może ja to wcześniej inaczej robiłam, może gorzej, może jestem dojrzalsza. W każdym razie nie wiem, czy strach jest wskazany w budowaniu relacji, czy to przywraca fajną równowagę, czy może jest jakimś niebezpieczeństwem… to się dowiem.

Czy przez wszystkie sytuacje i zawody miłosne, które ją spotkały Edyta stała się teraz bardziej ostrożna?

Jestem ponad ostrożna. Nawet może za dużo.

Jak myślicie, jej nowy związek ma szanse przetrwać?

Edyta Górniak nie chce zabierać partnera na salony. Ma ku temu ważny powód

Edyta Górniak jak gwiazda hollywoodzkiego kina na premierze „Dywizjonu 303”. Swoją kreacją zdetronizowała wszystkie gwiazdy!

Edyta Górniak tonie w objęciach swojego przystojnego Mateusza! Pokazała namiętny film

 Czy lubisz styl Edyty Górniak?

Komentarzy: 6


Norka | 29 sierpnia 2018, 16:48

Chyba czujecie jakiejs dziwne podniecenie krytyjujac Edyte albo to was dowartosciowuje. Na szczescie Edytka juz sie wami nie przejmuje jak kiedys a o swoich zwiazkach opowiada kazdy celebryta wiec dlaczego by nie mogla odpowiadac wiele DIWA?


Gość | 29 sierpnia 2018, 14:31

Ta wiecznie musi opowiadac o swoich nowych zwiazkach .Niech najpierw zadba odto by zwiazek przetrwal bo po kilku mieisiacach czy latach rezygnuje Moze teraz gdy juz 50 nadchodzi zacznie myslec ,ze czas na szacunek dla mezczyzn.


Gość | 29 sierpnia 2018, 09:51

Gorniak odwiecznie komentuje sowoj nowy zwiazek.Kogo to obchodzi z kim ty sie zadajesz.


Gość | 29 sierpnia 2018, 09:50

Gorniak odwiecznie komentuje kazdy nowy zwiazek.Kogo to obchodzi z kim ty sie zadajesz.Kobieto kiedy ty wreszczie zmadrzejesz.Czy kogos to interesuje z kim ty sypiasz.?


Gość | 28 sierpnia 2018, 10:20

W trakcie tej rozmowy wyraznie slychac jak zmienia glos.hehe Ona niby wszystkiego sie boi.Za stara jest dla tego faceta.Przeciez On nie zalozy z nia rodziny, ale byc moze dla Gorniak to i dobra okazja by miec obok mlodszego bez zobowiazan.


Gość | 28 sierpnia 2018, 10:15

Gorniaczka ma gadane ze ho ho. ale tylko na swoja korzysc ,ze w razie czego to ktos bedzie winny ale nigdy nie ona.Udaje ,ze boi sie relacji z mezczynnami a ilu juz ich miala .Kobieta ktora czegos takiego sie obawia nie zalicza az tylu mezczyzn ile zaliczyla wlasnie Gorniak.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×