Edyta Górniak pierwszy raz opowiedziała o nowym związku: „Nie wiem czy to jest dobre, czy to jest teraz właściwie” [WIDEO]

Edyta Górniak o związku

Edyta Górniak o związku

Edyta Górniak bała się nowego związku?

Edyta Górniak nie miała w przeszłości szczęścia do mężczyzn. Piękna wokalistka szukała miłości, ale trafiała na ludzi, którzy chcieli ją tylko wykorzystać. To sprawiło, że jeszcze kilka miesięcy temu odgrażała się na Instagramie, że nigdy więcej nie życzy sobie żadnej miłości. Na szczęście uczucia są ślepe, a na każdego z nas czeka jego druga połówka – Mateusz Zalewski wkradł się do serca Edyty i wniósł w jej życie wiele radości.

W rozmowie z Jastrząb Post diwa wyjawiła jednak, że nawet w stosunku do swojego przystojnego partnera zachowuje odrobinę zdrowego dystansu:

Ja myślę, że się nie przestanę już bać. Kiedyś byłam bardziej ptakiem, że jak przyjdzie miłość, to wspaniale, trzeba się odpowiednio dopasować do tej miłości i tak frunąć z nią. Dzisiaj jestem, nie mogę powiedzieć, zlękniona. Ale naprawdę uczucia i relacja między ludźmi, więź i budowanie tej więzi, dzisiaj znaczą dla mnie jeszcze coś innego niż przez te lata doświadczeń. Nie wiem, czy to jest dobre, czy to jest teraz właściwie. Może ja to wcześniej inaczej robiłam, może gorzej, może jestem dojrzalsza. W każdym razie nie wiem, czy strach jest wskazany w budowaniu relacji, czy to przywraca fajną równowagę, czy może jest jakimś niebezpieczeństwem… to się dowiem.

Czy przez wszystkie sytuacje i zawody miłosne, które ją spotkały Edyta stała się teraz bardziej ostrożna?

Jestem ponad ostrożna. Nawet może za dużo.

Jak myślicie, jej nowy związek ma szanse przetrwać?

Edyta Górniak nie chce zabierać partnera na salony. Ma ku temu ważny powód

Edyta Górniak jak gwiazda hollywoodzkiego kina na premierze „Dywizjonu 303”. Swoją kreacją zdetronizowała wszystkie gwiazdy!

Edyta Górniak tonie w objęciach swojego przystojnego Mateusza! Pokazała namiętny film

 


Edyta Górniak i Mateusz Zalewski w szpitalu. Pierwsze zdjęcia pary

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski w szpitalu. Pierwsze zdjęcia pary

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski tańczą razem

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski tańczą razem

Edyta Górniak – Dywizjon 303, premiera filmu

Edyta Górniak – Dywizjon 303, premiera filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×