Szukaj

Edyta Górniak o zarobkach Allanka. Zdobył się na piękny gest [WIDEO]

Na co Allan Krupa wyda swoje pierwsze samodzielnie zarobione pieniądze? Edyta Górniak zdradziła nam ambitne plany nastoletniego syna. Coś niesamowitego!
Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Allan Krupa urodził się 15 lat temu. Od początku mogliśmy oglądać, jak zmienia się syn Edyty Górniak. Obecnie jest przystojnym, postawnym nastolatkiem, który niebawem przekroczy granicę pełnoletności. Jego największą pasją są militaria. Chodzi do szkoły wojskowej, a w przyszłości chciałby wstąpić do polskiego wojska.

Zobacz: Reality show Edyty Górniak będzie lepsze niż Iron Majdan! Za co TVN zapłaci jej aż milion złotych?

Edyta wielokrotnie podkreślała, jak dumna jest ze swojego syna. W końcu, jako dziecko jednej z największych gwiazd w kraju, mógłby nie robić nic szczególnie kreatywnego, a jedynie odcinać kupony od nazwiska sławnej matki. Dla Allana to jednak coś, co nie mieści się w jego głowie. O wszystkim Górniak opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

On nie chce wykorzystywać tego, że jest moim synem. Zresztą dla niego to nie jest jakaś taka wielka wartość, w tym znaczeniu, żeby on idąc gdzieś myślał: „to ja powiem, że jestem synem mojej mamy”. Tego nie robi, nigdy tego nie miał na całe szczęście i jestem bardzo z niego dumna, że on jest bardzo ambitny, chce sam budować swoje relacje, swoją przyszłość. Nie mówi do mnie nigdy, żebym mu coś załatwiła. Jak ja mówię: „synek, może kup sobie te buty nowe, bo masz dziurę”, to on mówi, że „nic ode mnie nie chce”. I to, że bierze ode mnie na jedzenie, to mu głupio. Ja mówię: „zwariowałeś dziecko”.

Allan Krupa z Edytą Górniak

Allan Krupa z Edytą Górniak

Gwiazda ujawniła nam, na co Allan wyda swoje pierwsze samodzielnie zarobione pieniądze. Chłopiec kiedyś złożył matce nie lada obietnicę:

Jak teraz zarobi swoje pierwsze pieniążki, to jestem ciekawa, co kupi mamie. Powiedział mi kiedyś, dawno temu, jeszcze jak mieszkaliśmy w Los Angeles, tam mam taką ulubioną restaurację w hotelu Bel Air. Powiedział, że jak kiedyś będzie miał swoje pieniądze, to pierwsze co zrobi, to mnie zaprosi na kolację do ukochanego hotelu, w ukochanej restauracji. Zobaczymy, czy dotrzyma słowa.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Allan Krupa tym razem mocno przesadził. Edyta Górniak nawet nie ukrywa, że musiała podjąć stanowczą decyzję


Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem "Dzień Dobry TVN"

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem "Dzień Dobry TVN"

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×