Szukaj

Edyta Górniak oceniła wybór Urszuli Dudziak na trenera „The Voice”. Ktoś tu kogoś przyćmi [WIDEO]

Edyta Górniak, Urszula Dudziak

Edyta Górniak, Urszula Dudziak

Urszula Dudziak została jurorką w nowej edycji The Voice of Poland. Co na ten temat sądzi Edyta Górniak? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Już w sierpniu TVP rozpocznie zdjęcia do 11. edycji The Voice of Poland. W programie zobaczymy odświeżony skład jurorski. Na czerwonych fotelach zasiądą: Michał Szpak, Baron i Tomson oraz powracająca po trzech latach (z The Voice Kids) Edyta Górniak. W roli trenera zobaczymy także Urszulę Dudziak, która dotychczas oceniała poczynania uczestników w wersji programu dla seniorów. Szło jej na tyle dobrze, że jej podopieczne, siostry Szydłowskie, wygrały show i wystąpiły na sylwestrowym koncercie TVP.

Edyta Górniak o Urszuli Dudziak w The Voice of Poland

Edyta Górniak w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy cieszy się, że o kandydatów będzie rywalizować właśnie z Dudziak. Diwa nie ma wątpliwości, że artystka świetnie sprawdzi się w swojej roli, a co więcej, nawet może zdominować pozostałą część ekipy.

Ja znam Panią Urszulę. To jest bardzo urokliwa osoba. Ona jest tak dynamiczna. Jak ona usiądzie w The Voice of Poland, to zdominuje wszystkich trenerów. Nie ma wątpliwości. To wspaniale, że będzie. To jest bardzo dobra wiadomość. Bo to jest wspaniałą wokalistką, bardzo pozytywnąi dynamiczną osobą.

Piosenkarka zaznaczyła, że obecność pani Urszuli wprowadzi do programu powiew świeżości i pozytywnej energii.

Wprowadzi na pewno ogromną radość życia na plan.

Czy Urszuli uda się przyćmić Edytę?

Mnie motyle powalają w jedną chwilę.

Myślicie, ze Urszula Dudziak sprawdzi się w roli trenerki?

Edyta Górniak w The Voice of Poland. W których edycjach była trenerem?

Edyta Górniak po raz pierwszy w rolę trenera wcieliła się w 3. edycji, później pojawiła się ponownie w sezonach 5. i 6. Po dwóch latach zamieniła The Voice of Poland na The Voice Kids. Wystąpiła tylko w pierwszej odsłonie dziecięcego show, które wygrała jej podopieczna – Roksana Węgiel.

W przeszłości Górniak przygotowywała do występu zwyciężczynię X-FactoraKlaudię Gawor (w finale wystąpiły w duecie, wykonując utwór List) oraz zasiadała w jury programu Jak oni śpiewają?.


Urszula Dudziak w The Voice Senior

Urszula Dudziak w The Voice Senior

Urszula Dudziak w The Voice Senior

Urszula Dudziak w The Voice Senior

Edyta Górniak - Jaka to melodia?

Edyta Górniak - Jaka to melodia?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×