Szukaj

Co z tym romansem? Edyta Górniak oficjalnie o swojej relacji z modelem z klipu. Jak on ją całuje!

Edyta Górniak o teledysku Lime

Edyta Górniak o teledysku Lime

Edyta Górniak nagrała przebój na lato. W teledysku do piosenki Lime gwiazda wymienia się czułościami z przystojnym brunetem. Czy łączy ich coś więcej niż tylko praca? O to gwiazdę zapytała nasza reporterka.

Edyta Górniak wakacje rozpoczęła z przytupem. Gwiazda wydała pierwszy singiel zwiastujący jej nową płytę, nagrała nowy teledysk i kilkukrotnie wystąpiła dla dużej publiczności. Obecnie artystka skupia się na roli trenera na planie The Voice of Poland, do którego wróciła po kilkuletniej przerwie.

Edyta Górniak o teledysku Lime i relacji z modelem. Czy są parą?

Edyta, podczas konferencji promującej 11. sezon muzycznego show, opowiedziała naszej reporterce o emocjach, jakie towarzyszyły jej przy kręceniu klipu do Lime.

Piosenkarka stanowczo ucięła spekulacje o rzekomym uczuciu, jakie miałoby łączyć ją z modelem występującym w klipie. W jednej ze scen artystka wpada w ramiona przystojnego bruneta, a w kulminacyjnym momencie wymienia się z nim czułościami, wśród których nie brakuje namiętnych pocałunków.

Już czytałam tyle razy, że to nowa miłość, do czego jestem przyzwyczajona. Jasne, że się z tym liczyłam, natomiast nie po to to zrobiłam. Zrobiłam to, bo ten utwór niesie romantyczność, sensualność. Taki jest nastrój tego utworu, ja też tym wideoklipem myślę, że zaskoczyłam trochę fanów. Trochę czytałam tych komentarzy, dotarły do mnie różne reakcje fanów. Cieszę się, że udało mi się ich zaskoczyć, bo po 30 latach zaskoczyć ludzi muzycznie, to nie jest takie łatwe. A obraz zrobiłam z premedytacją. Ludzie się spodziewali, że się bardzo nasadzę, skoro produkcja międzynarodowa, to też musi być rodzaj przepychu, a ja, mimo że wideoklip był bardzo drogi, to chciałam pokazać coś zupełnie innego.

Na jakim przekazie najbardziej zależało artystce?

Dlatego, że ten utwór niesie radość życia o którą mi bardzo musimy walczyć. Było to spójne nie tylko z atmosferą utworu, ale miałam też w głębi serca, żeby przypomnieć ludziom, że nie liczy się to, co nas otacza, tylko drugi człowiek. Relacja z nim, atmosfera w sercu, atmosfera jaką mi sami możemy utworzyć w każdych warunkach. Chciałam pokazać w taki symboliczny sposób prostotę i radość życia. I to, że możemy odnaleźć radość, romantyzm w różnych okolicznościach. To się liczy. Nie liczy się to, co posiadamy, tylko to, co czujemy. Ponieważ ten utwór ma także elementy romantyczne, to nie mogłam ich pominąć. Mam komfort, bo gdybym była w relacji to pewnie byłoby to trochę niezręczne dla mojego partnera. Więc to jest taki jedyny moment mojej wolności, kiedy mogę sobie na to pozwolić.

Poniżej rozmowa z Edytą.

Teledysk Lime:


The Voice of Poland - Edyta Górniak

The Voice of Poland - Edyta Górniak

The Voice of Poland - Edyta Górniak

The Voice of Poland - Edyta Górniak

Edyta Górniak – Lime, teledysk

Edyta Górniak – Lime, teledysk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×