Edyta Górniak o relacjach z dziewczyną swojego syna! „Jest przy mnie bardzo skrępowana”. Zdradziła, co myśli o ukochanej Allana [WIDEO]

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak kończy dzisiaj 50 lat. Jej ukochany syn złożył jej piękne życzenia już kilka dni temu na łamach tabloidu. Gwiazda przed naszą kamerą odniosła się do słów Allana i opowiedziała o jego dziewczynie. Polubiły się?

Edyta Górniak z show-biznesem związana jest od kilku dekad. Wokalistka zrobiła niesamowitą karierę i nagrała sporą ilość hitów, na których wychowuje się kolejne pokolenie słuchaczy. Niestety w jej przypadku praca marzeń nie idzie w parze ze szczęściem w miłości. Ma za sobą jeden rozwód i kilka nieudanych związków. Z małżeństwa z Dariuszem Krupą doczekała się syna Allana. Jedynak jest jej oczkiem w głowie i największą miłością.

Gwiazda po rozwodzie z mężem sama wychowywała chłopca, co łączyła z życiem w show-biznesie. Udało jej się stworzyć z synem piękną więź. Allan w tym roku wszedł w dorosłość i również idzie zawodowymi śladami swojej mamy. Przyszłość postanowił związać z muzyką i już ma na swoim koncie pierwsze utwory, a także teledysk, który był prezentem od Edyty na jego 18. urodziny.

Edyta Górniak o Allanie i relacjach z jego dziewczyną

Edyta Górniak 14 listopada kończy 50 lat. Jej syn przygotował z tej okazji piękną niespodziankę i udzielił wywiadu, w którym opowiedział o tym, jak pięknie wyglądało jego dzieciństwo u jej boku, ale też złożył życzenia urodzinowe. O wszystkim gwiazda opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post:

Przeczytałam to przy porannej kawie, ze łzami w oczach. Poza wszystkimi słowami, które powiedział, ucieszyło mnie, że gdy został zapytany przez dziennikarza, czego mi życzy, to pośród wszystkich rzeczy, które wymienił, to żebym była zdrowa i szczęśliwa. Nie powiedział, żeby mama poznała jakiegoś faceta. A to oznacza, że w jego percepcji mi tego w ogóle nie brakuje. I to potwierdza, że to, co ja czuję w naturalny sposób, to nie jest to, że ja sama się do tego przekonałam. Tylko przyjęłam to za taką prawdę. Może on powinien powiedzieć, żebym kogoś poznała, wyszła za mąż. A on życzył mi , żebym się nigdy nie zmieniała, miała cierpliwość do niego i była zdrowa. To jest najprawdziwsze, że postrzega to w taki sposób, że ja nie jestem w żaden sposób przegrana. Że ja jestem wygrana. On już mi nawet nie życzy kolejnych hitów. Życzy mi tylko żebym była szczęśliwa i zdrowa i miała do niego cierpliwość. Coś wspaniałego.

Edyta w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała też o ukochanej Allana. Czy miała okazję poznać dziewczynę swojego syna?

Poznałam. Śliczna, skromna, normalna, fajna. Ja myślę, że to jest jeszcze taki etap, że ona jest przy mnie bardzo skrępowana. Ja bym chciała odegrać taką normalną rolę mamy chłopaka, takiej zwykłości. Zawsze daje ludziom czas, bo wiem, że muszą się trochę oswoić.

Jesteście fanami Edyty Górniak?


Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×