Szukaj

Edyta Górniak opowiedziała nam o problemach z Allankiem! „Wydaje się mu, że ma już 21 lat” [WIDEO]

Edyta Górniak o problemach z Allanem

Choć Allan Krupa jest uczniem na medal, to ostatnio zafundował Edycie Górniak sporo wrażeń. Gwiazda nie ukrywa, że nastolatek ma skłonność do sięgania po papierosy. O problemie z jakim zmaga się razem z synem opowiedziała naszej reporterce.

Syn dostarcza Edycie Górniak wielu powodów do radości. Ostatnio ukończył szkołę wojskową z wyróżnieniem, a w nagrodę za dobre wyniki w nauce dostał bilet na wakacje do Stanów Zjednoczonych, wcześniej zaś diwa kupiła mu luksusowy apartament w Warszawie. Żeby jednak nie było tak słodko, okazuje się, że nawet nad wyraz dojrzały jak na swój wiek Allanek ma problemy związane z okresem dojrzewania.

Już kilka miesięcy temu media obiegły zdjęcia nastoletniego syna Górniak popalającego papierosy przed popularną restauracją typu fast food. Gdy Allan jak gdyby nigdy nic zaciągał się dymem nikotynowym, w pobliżu czyhali na niego paparazzi, którzy uwiecznili całą sytuację na zdjęciach. To właśnie dzięki nim Edyta zobaczyła to, co umiejętnie dotychczas skrywał przed nią młody Krupa. Po publikacji sensacyjnych zdjęć diwa natychmiast odbyła poważną rozmowę z dzieckiem, a o jej szczegółach opowiedziała naszej reporterce:

Mieliśmy poważne rozmowy. Takie naprawdę poważne. I podziękowałam paparazzi, że wystali w ten chłodny wieczór chyba cztery godziny, żeby zrobić te zdjęcia. Dzięki pracy fotografów mogłam zobaczyć, że Allan ma problem i naprawdę jestem bardzo wdzięczna. Natomiast my mamy problem.

Edyta, która sama wygląda jak nastolatka, doskonale wie, co siedzi w głowie młodych osób, które jeszcze nie przekroczyły granicy dojrzałości:

Myślę, że dużo mam, dużo rodziców ma problemy z nastolatkami w tym momencie dorastania, kiedy im się wydaje, że już mają 21 lat.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz: Edyta Górniak topless nad jeziorem! Nagranie z prędkością światła obiega sieć! Ale widoki! [WIDEO]

Zobacz: Edyta Górniak pokazała się bez makijażu! Fani oniemieli! To jedno z najwspanialszych zdjęć na jej Instagramie!

Zobacz: Edyta Górniak na próbie w Opolu nie wyglądała najlepiej. Na zdjęciach paparazzi dokładnie widać, że choroba dała jej w kość


Allan Krupa - pali papierosy

Allan Krupa - pali papierosy

Allan Krupa pali papierosy

Allan Krupa pali papierosy

Allan Krupa podczas urodzin pali papierosy

Allan Krupa podczas urodzin pali papierosy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×