Szukaj

Edyta Górniak nie wystąpi w „The Voice of Poland” przez Dodę?! „Uczciwie muszę powiedzieć, że…” [WIDEO]

Edyta Górniak o Dodzie w The Voice 8

Edyta Górniak o Dodzie w The Voice 8

Edyta Górniak nie wystąpi w The Voice 8 z Dodą

Powoli zbliża się ósma edycja The Voice of Poland. Producenci show dopinają ostatnie kwestie. Najwięcej emocji budzi to, kto zasiądzie na czerwonych fotelach. Wciąż nie zbamy jurorów jesiennej odsłony programu.

Ostatnim razem zabrakło największej gwiazdy – Edyty Górniak, którą zastąpiła przebywająca obecnie na urlopie macierzyńskim Natalia Kukulska. Czy zobaczymy artystkę w najbliższym sezonie?

Rozmawiałam wstępnie z produkcją jeszcze w zeszłym roku nawet. Dzisiaj zależałoby to od dwóch kwestii, bo kiedyś pierwsze pytanie, które zadawałam przy zaproszeniu od produkcji to z kim miałabym współpracować i kto będzie zasiadał na naszych trenerskich fotelach, bo ta współpraca jest bardzo ścisła i zależało mi, żeby były to osoby, które będą potrafiły pięknie współpracować ze sobą, umuzykalnione, które wzajemnie będą miały dla siebie szacunek, więc to zawsze było moje jedyne główne pytanie. Dzisiaj musiałabym też spytać o to, w jakich terminach byłoby to realizowane, dlatego że, co prawda przyjęłam w zeszłym sezonie zaproszenie do programu muzyczno-rozrywkowego dziecięcego i latałam co 8 dni na 2,5 dnia i można to zrobić, przemierzać pół świata na ten jeden odcinek, ale jest to naprawdę bardzo wyczerpujące dla organizmu, bo 18 godzin w podróży, w klimatyzacji, z jedzeniem, które dzisiaj właściwie tylko i wyłącznie truje organizm ludzki, zmiany czasu, bardzo duże rozstrojenie organizmu biologiczne to jest naprawdę bardzo duży wysiłek i energetyczny, i w ogóle zdrowotny, więc zależałoby od tego w jaki sposób te odcinki byłyby kręcone i czy w ogóle mogłabym to zaplanować w kalendarzu – powiedziała nam

Jacek Kurski nie ukrywa, że jest zainteresowany zaproszeniem Dody do nowej edycji The Voice of Poland. W związku z tym, zapytaliśmy Edytę Górniak, czy zgodziłaby się na udział w show TVP występując u boku piosenkarki-skandalistki.

Uczciwie muszę powiedzieć, że musiałabym się rozstać z programem i byłoby mi bardzo żal rozstać się z tym formatem, bo bardzo go lubię – dosadnie powiedziała nam gwiazda

Którą z gwiazd wolelibyście zobaczyć w The Voice 8? Edyta Górniak czy Doda lepiej sprawdziłaby się w roli trenerki? Zagłosujcie w naszej sondzie poniżej.

Zobacz także: Dlaczego Edyta Górniak jednak nie pojawiła się na Oscarach 2017? Powód zaskakuje! [Wideo]

Edyta Górniak o The Voice 8 z Dodą

Edyta Górniak o The Voice 8 z Dodą

Jeśli Doda będzie w The Voice 8, Edyta Górniak nie wystąpi

Jeśli Doda będzie w The Voice 8, Edyta Górniak nie wystąpi

Edyta Górniak nie wystąpi w The Voice of Poland przez Dodę

Edyta Górniak nie wystąpi w The Voice of Poland przez Dodę


Jaką markę kosmetyczną reklamuje Edyta Górniak

Jaką markę kosmetyczną reklamuje Edyta Górniak

Edyta Górniak w

Edyta Górniak w "The Voice of Poland"

Doda - preselekcje Eurowizja 2017

Doda - preselekcje Eurowizja 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×