Szukaj

Edyta Górniak już w niedzielę wywołała trzęsienie ziemi! O jej występie będzie mówić cała Polska!

Edyta Górniak wystąpi na Sunrise Festival

Edyta Górniak wystąpi na Sunrise Festival

Edyta Górniak od zawsze lubiła elektroniczne brzmienia, teraz fani największego festiwalu w Polsce zobaczą ją na żywo podczas niedzielnego występu! Znamy szczegóły.

Edyta Górniak to jedna z naszych najlepszych piosenkarek. Artystka jest obdarzona niesamowitą, czerooktawową skalą głosu, którą chętnie prezentuje podczas swoich występów. Dlatego też entuzjaści jej talentu nie szczędzą ani złotówki na bilety na jej koncerty, bowiem doskonale wiedzą, że nikt inny nie zafunduje im tylu wrażeń, co największa polska diwa.

Dosłownie przed chwilą weszliśmy w posiadanie informacji, która zaskoczy wszystkich fanów muzyki elektronicznej. Bliskie źródło z otoczenia artystki zdradziło nam, że Edyta wystąpi w niedzielę, 21 lipca, na głównej scenie podczas Sunrise Festival w Kołobrzegu. Każdy, kto zna muzyczne zamiłowania piosenkarki, wie, że ta lubi eksperymentować z nowoczesnymi dźwiękami. Wystarczy przypomnieć, że do jej kawałka Impossible tańczyły miliony Europejczyków.

Teraz Edyta razem z jednym z czołowych dj-ów rozruszają całą Polskę, wykonując doskonale znane publiczności przeboje w nowej, elektronicznej aranżacji.  Finałowy koncert będzie gratką dla wszystkich, którzy zdążyli już kupić bilety na Sunrise. Jak donoszą organizatorzy imprezy:

Powoli kończymy już budowę festiwalowego miasteczka. Od czwartku można meldować się na polu namiotowym. Zanim się jednak zobaczymy sprawdźcie oficjalne timetable imprezy i zaplanujcie kogo chcecie posłuchać.
W tym roku możemy pochwalić się ogromną liczbą artystów. Na pięciu potężnych scenach zagra blisko 100 DJ’ów z całego świata. W Podczelu będzie można usłyszeć niemal każdy gatunek muzyki elektronicznej. Zadbaliśmy o to, by każdy znalazł coś dla siebie i czuł się w pełni usatysfakcjonowany – czytamy na stronie festiwalu.

O satysfakcję nie musimy się martwić, bo Edyta Górniak zawsze daje z siebie maksimum możliwości, a biorąc pod uwagę rozmach z jakim organizowany jest Sunrise, diwa będzie czuła się na scenie i za kulisami, jak ryba w wodzie. Nie może was tam zabraknąć!

Zobacz: Edyta Górniak zaszyła się na odludziu! Uciekła jak najdalej stąd! Pokazała zdjęcie, ale nikt nie potrafi zlokalizować, gdzie jest!

Zobacz: Edyta Górniak z muskularnym Tomaszem Mazurkiewiczem przyłapani pod domem diwy! Te zdjęcia mówią wszystko o ich relacji!

Zobacz: Edyta Górniak dała swój ostatni koncert! Na otarcie łez przekazała wspaniałą wiadomość prosto ze sceny!


Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak w pudrowej sukni na jubileuszu Krzysztofa Cugowskiego w Opolu

Edyta Górniak w pudrowej sukni na jubileuszu Krzysztofa Cugowskiego w Opolu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×