Edyta Górniak przyleciała z Los Angeles na plan „Hit Hit Hurra”! Gwiazda ma cały sztab stylistów! Kto ją czesze, maluje, stylizuje?

Edyta Górniak w Hit Hit Hurra

Edyta Górniak na planie Hit Hit Hurra. Kto ją stylizuje?

Edyta Górniak znów wywróciła swoje życie do góry nogami zmieniając miejsce zamieszkania. Tym razem gwiazda zdecydowała, że najbliższe lata chce spędzić w Stanach Zjednoczonych. Ameryka od zawsze była bliska jej sercu, to tam artystka spędzała każde wakacje. Wszyscy zastanawiali się, jak gwiazda połączy życie prywatne z życiem zawodowym. Teraz znamy odpowiedź – radzi sobie z tym doskonale 🙂

Ostatnio gwiazda przyleciała prosto z Los Angeles do Warszawy na nagrania do programu Hit Hit Hurra. Zajrzeliśmy za kulisy ostatniego odcinka. Edyta sprawiała wrażenie wypoczętej i szczęśliwej. Widać, że zmiana klimatu zdecydowanie jej służy.

Na czas pobytu w Warszawie o wizerunek gwiazdy dba jej niezawodna stała ekipa. Na planie show TVP stylizację dla artystki przeygotowywali: stylistki Ewa Rubasińska i Magda Markiewicz, fryzjerka Aleksandra Zawdzka i makijażystka Beata Milczarek. Edyta zachwyciła w kreacji Lidii Kality.

Spotkanie z wokalistką dostarczyło także sporo radości fanom, którzy tradycyjnie już przyjechali na nagranie z najróżniejszych miast w Polsce. Przygotowali dla swojej idolki słodki prezent w postaci jej ulubionych mlecznych cukierków krówek. Gwiazda zajadała się przysmakiem w przerwie pomiędzy nagraniami.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Edyta Górniak kupiła willę za granicą! Teraz tam zamieszka! A co z dalszą karierą i szkołą Allana?

Edyta Górniak na planie programu Hit Hit Hurra

Edyta Górniak na planie programu Hit Hit Hurra

#HitHitHurra #EdytaGorniak #Tvshow #backstage #2016 #stars #show #now #warsaw #jastrzabpost

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×