Tylko u nas! Edyta Górniak już po najważniejszej próbie przed Sylwestrem

Edyta Górniak Sylwester 2015

Edyta Górniak i Glaca na próbie przed Sylwestrem

Trwa ostatnie odliczanie do rozpoczęcia nocy sylwestrowej. W tym roku największe koncerty odbędą się w trzech miastach: Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Tysiące ludzi bawić się będzie na imprezach plenerowych. Każdy ma własny sposób na spędzenie ostatnie nocy w roku. Tym, którzy zostaną w  domach, podpowiadamy, co i gdzie obejrzeć. 

Zobacz: Sylwester 2015/2016 – kto wystąpi? Gdzie oglądać?

Gwiazdy również przygotowują się, by w wyjątkowy sposób powitać nowy rok. Edyta Górniak wystąpi na scenie w Krakowie. Sylwestra będzie można zobaczyć w telewizji TVN. Wcześniej o artystkę biły się wszystkie inne stacje. Wcześniej informowaliśmy Was jaki gwiazda przygotowała repertuar. Wokalistka chce zadowolić wszystkich słuchaczy dlatego usłyszymy zarówno największe, stare przeboje, ale także najnowsze hity takie jak: Your High .

Zobacz: Tylko u nas! Tak Edyta Górniak przygotowuje się do występu w Krakowie  

Edyta Górniak na scenie wystąpi z Glacą. Artyści przyjaźnią się od dawna. Glaca towarzyszy Edycie podczas trasy koncertowej. Będzie obecny także podczas dwóch ostatnich koncertów – w Walentynki w Krakowie oraz w Warszawie.

Dzisiejsze wykonanie Nie było będzie wyjątkowe. Po raz pierwszy pojawi się w telewizji. Artyści przygotowują się więc do ostatniej chwili. Zobaczcie w naszej galerii ich zdjęcia z ostatniej próby.

Edyta Górniak zachwycona sceną w Krakowie

Edyta Górniak zachwycona sceną w Krakowie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×