Gwiazda od kilku miesięcy mieszka w USA, gdzie pracuje nad nową płytą. Ostatnio bawiła się na rozdaniu Grammy 2017, zarówno podczas części oficjalnej, jak i na afterparty z koncertem Bruno Marsa, który był gwiazdą wieczoru. Diwa miała okazję spotkać np. Lady Gagę czy Jaya-Z. Teraz przed nią Oscary 2017.
Z niecierpliwością czekamy na wyjście gwiazdy. Dotychczas okazję do oglądania gali na żywo w Los Angeles mili, m.in. Kinga Rusin, Izabela Miko czy Weronika Rosati.
Przypomnijmy, że w tym roku polski kandydat do Oscara 2017 - film Powidoki - nie zakwalifikował się do ścisłego grona nominowanych w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny.