Znamy piosenkę promującą reality-show Edyty Górniak! Fani będą zachwyceni

Edyta Górniak My Way piosenka

Edyta Górniak My Way piosenka

Edyta Górniak nagrała piosenkę do programu My Way. Nowy utwór promuje reality-show TVN z udziałem gwiazdy. Czy będzie takim samym hitem, jak Król?

Już 30 października TVN wyjmie asa z rękawa i wyemituje premierowy odcinek reality-show Edyty GórniakMy Way. W trakcie programu widzowie zobaczą, jak diwa radzi sobie za kółkiem. W wielkim finale gwiazda podejmie się przełomowego dla siebie wyzwania – weźmie udział w państwowym egzaminie na prawo jazdy.

Chociaż program jeszcze nie ruszył, praca na planie wre. Od kilku tygodni TVN kręci zdjęcia do nowego show. Za kulisami jest bardzo ciekawie, a najlepszym tego dowodem są zdjęcia, które regularnie trafiają do sieci. Ostatnio mogliśmy zobaczyć, jak Edyta Górniak ćwiczy jogę tuż przed rozpoczęciem lekcji jazdy. Polska ikona Eurowizji, ubrana w różowy płaszcz przeciwdeszczowy, wyginała śmiało ciało na ulicy, co z pewnością było nie lada atrakcją dla gapiów.

Zobacz: Różowa Edyta Górniak uprawia jogę na ulicy! Sportowe rytuały pomogą jej zdać egzamin na prawo jazdy?

Edyta Górniak – piosenka My Way

To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowała wokalistka. Jastrząb Post dowiedział się, jaka piosenka będzie promować program My Way. Okazuje się, że na potrzeby reality-show Edyta nagrała nowy singiel! Premiera utworu My Way odbędzie się pod koniec października i już teraz można przypuszczać, że towarzyszyć jej będzie szeroka promocja w mediach.

Edyta nie tylko pojawi się w Dzień Dobry TVN, ale prawdopodobnie odwiedzili też kilka rozgłośni radiowych, które od miesiąca bardzo namiętnie grają piosenkę „Król” – relacjonuje nasze źródło.

Fanów Edyty z pewnością ucieszy równieżfakt, że diwa na jesieni ruszy w trasę koncertową po największych miastach w kraju. Czy to oznacza, że jej repertuar zostanie wzbogacony o piosenkę z programu My Way? My nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.

Zobacz: PAPARAZZI: Edyta Górniak w dresie uczy się jeździć. Inni kursanci nie mogą liczyć na takie luksusy

Jak pracuje się z Edytą Górniak? Edward Miszczak ujawnia

W jednym z wywiadów dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak, przyznał, że dla Edyty telewizyjne show nie jest priorytetem, ponieważ artystka na swojej głowie ma masę innych obowiązków. Dodatkowo piosenkarka znana jest z tego, że bardzo dba o wszystkie detale i dokładność w projektach, w których bierze udział, co paradoksalnie nie ułatwia pracy:

My nie jesteśmy w jej kalendarzu numer jeden. To jest malutki program, a ona ma dużo innych w planie rzeczy. Jesteśmy ciągle na ogonie jej zainteresowań. Poza tym jest bardzo wymagającą rozmówczynią i osobą dbającą o wszystkie detale.

Zapowiada się ciekawe widowisko.

Zobacz: To, co Edyta Górniak napisała o Patricii Kazadi zaskoczy wielu. Mało kto wiedział, że są tak blisko


Edyta Górniak w trakcie kursu na prawo jazdy. Zdjęcia do programu My Way

Edyta Górniak w trakcie kursu na prawo jazdy. Zdjęcia do programu My Way

Edyta Górniak uprawia jogę na betonie

Edyta Górniak uprawia jogę na betonie

Edyta Górniak w trakcie kursu na prawo jazdy. Zdjęcia do programu My Way

Edyta Górniak w trakcie kursu na prawo jazdy. Zdjęcia do programu My Way

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×