TYLKO U NAS! Edyta Górniak na trasie Love2Love zaśpiewa z wielką gwiazdą! To może być duet roku

Edyta Górniak i Edyta Bartosiewicz w duecie Nie proszę o więcej w Kielcach Love2Love

Edyta Górniak i Edyta Bartosiewicz w duecie Nie proszę o więcej w Kielcach Love2Love

Edyta Górniak w duecie z Edytą Bartosiewicz

Już 8 sierpnia w Kielcach Edyta Górniak rozpocznie trasę koncertową Love2Love, z którą odwiedzi największe miasta w Polsce. Gwiazda przygotowała dla fanów mnóstwo niespodzianek. Oprócz największych przebojów i coverów, których podejmują się tylko najwybitniejsi wokaliści, Edyta zaprosiła do duetów kilka gwiazd. Na scenie z diwą zaśpiewają Gaca ze Sweet Noise i Ewa Farna.

Jastrząb Post poznał nazwisko kolejnego gościa, który wystąpi z Edytą Górniak na trasie koncertowej. Tym razem będzie to Edyta Bartosiewicz! Artystka bardzo rzadko koncertuje, a występy w duetach zdarzają się tylko w wyjątkowych przypadkach. Z naszych ustaleń wynika, że dwie największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej najprawdopodobniej zaśpiewają przebój „Nie proszę o więcej” skomponowany i napisany przez Bartosiewicz. Gwiazdy pojawią się na scenie na koncercie w Gorzowie.

Edyta Bartosiewicz napisała dla Edyty Górniak kilka piosenek na płytę „Perła”, w tym przebój „Nie proszę o więcej”. Piosenka była ogromnym hitem, jeszcze większym niż „Ostatni list” Anity Lipnickiej z tą samą muzyką. Poza tym Edyta Bartosiewicz z wielką radością wspomina współpracę z Edytą Górniak – mówi nam osoba z otoczenia Edyty Bartosiewicz

Na występ Edyt czekamy z niecierpliwością. To może być duet tego roku.

Zobacz: Tylko u nas! Edyta Górniak gwiazdą show Polsatu

Edyta Górniak Fot. ons

Edyta Górniak na trasie Love2Love wystąpi z Edytą Bartosiewicz

Edyta Górniak, trasa koncertowa Love2Love

Plakat promujący trasę Edyty Górniak Love2Love

Edyta Górniak „Nie proszę o więcej” w Opolu:

Edyta piosenkę „Nie proszę o więcej” ostatni raz na żywo zaśpiewała podczas tegorocznego festiwalu w Opolu, gdzie celebrowała 25-lecie obecności na scenie.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×