Edyta Górniak urządziła nowy dom. Opowiedziała nam, jak mieszka: „Widok na Wawel ma niedopuszczalną cenę”

Edyta Górniak - jak mieszka?

Edyta Górniak - jak mieszka?

Jak mieszka Edyta Górniak? Gwiazda zdradziła reportece Jastrząb Post, jak urządziła swój nowy dom w Krakowie i dlaczego nie kupiła mieszkania z widokiem na jej ukochany Wawel.

Edyta Górniak od najmłodszych lat żyje na walizkach. Gwiazda od początku swojej kariery jest w rozjazdach. Przez długi czas mieszkała w Londynie, regularnie bywa w Warszawie, co kilka lat na dłużej zatrzymuje się w Kalifornii, ale jej miejsce na ziemi jest gdzie indziej. Niedawno gwiazda po raz kolejny zdecydowała się osiedlić w Krakowie.

Edyta Górniak o domu. Gdzie mieszka i gdzie planuje zamieszkać w przyszłości?

Na początku roku, po powrocie z Los Angeles, Górniak kupiła dom w stolicy Małopolski. O jej azylu wiemy niewiele – właściwie tyle, ile sama pokazuje światu. Edyta w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, zdradziła, gdzie dokładnie mieszka i gdzie chciałaby zamieszkać w przyszłości.

Górniak nie ukrywa, że musiała na razie porzucić marzenia o inwestowaniu w apartament z jej wymarzonym widokiem na Wawel. Dla Edyty ceny nieruchomości zlokalizowanych w centrum Krakowa są zaporowe. Podobnie sytuacja wygląda w Nowym Jorku, w którym piosenkarce marzy się posiadłość na Manhattanie.

Przez ostatnie lata podróżowania, jak zaczęłam dojrzewać do tego, aby zapuścić swoją kotwicę, bo przemieszczam się bardzo szybko, to pomyślałam, że chciałabym mieć jeden z trzech widoków. Albo na Wawel, albo na Manhattan, albo na Tatry. Faktycznie, jestem teraz w Krakowie, ale nie mam jeszcze widoku na Wawel, bo ten widok ma niedopuszczalną cenę dla mojego budżetu.

Edyta nie ukrywa, że w idealnej wersji chciałaby mieć trzy domy w Polsce. Diwa pokochała góry i zielone krainy kraju. W jednym z miejsc planuje w przyszłości stworzyć własne studio nagrań.

Rozważam też góry i tam także szukam ziemi. Na Mazurach, w Bieszczadach i na Kaszubach też rozpuściłam wici. Chciałabym mieć takie miejsce, gdzie będę mogła postawić sobie swoje studio nagraniowe. Lubię jeździć do producentów, reżyserów dźwięku, ale fajnie byłoby mieć swoje miejsce, abym mogła zapraszać ludzi do mnie i aby zostawali na 2- 3 tygodnie. Abyśmy pisali fajną muzykę i ją rejestrowali, Obowiązkowa muszą być w pobliżu ptaki, drzewa. Zawsze kochałam przyrodę. Jeżdżę do moich przyjaciół na wieś – bociany, ptaki, to jest coś, co się nie nudzi.

Jak mieszka Edyta Górniak w Krakowie?

A jak Edyta Górniak mieszka w Krakowie? Gwiazda zdradziła nam co nieco na temat wystroju, jaki panuje w jej nowym domu.

Faktycznie, jest tak, że lubię mieć po swojemu. Jak przyjeżdżam do hoteli, to zawsze sobie coś poprzestawiam. Kupuję kwiaty, stawiam ulubione zdjęcie. Medytacje, świeczki, kadzidełka. Tak sobie adaptuję każde miejsce. W Krakowie mam piękne mieszkanie, które zrobiła mi pani architekt. Natomiast docelowo, chciałabym mieszkać minimalistycznie. Przepych może być tylko w studiu nagraniowym. Jeśli chodzi o mikrofony, sprzęt czy oprogramowania, to tam mogę włożyć pieniądze. Generalnie lubię prostotę, normalność. Nie lubię marmurów i takich ciężkich rzeczy – przyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Cała rozmowa poniżej.


Edyta Górniak - Majówka 2019

Edyta Górniak - Majówka 2019

Edyta Górniak przyłapana na targu

Edyta Górniak przyłapana na targu

Edyta Górniak w sukience w panterkę

Edyta Górniak w sukience w panterkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×