TYLKO U NAS! Pierwsza afera na planie „Agenta”! W obronie Edyty Górniak musiała reagować hiszpańska policja!

Edyta Górniak w Agencie zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak w Agencie zdjęcia paparazzi

Policja w obronie Edyty Górniak na planie Agent Gwiazdy 4

Największą sensacją związaną z wiosenną ramówką TVN-u, przynajmniej na ten moment, jest udział Edyty Górniak w 4. edycji programu Agent Gwiazdy. Artystkę czeka nie tylko walka o przetrwanie w ekstremalnych warunkach, w których musi zapomnieć o sztabie stylistów i ekspertów od wizerunku, ale też powrót do życia na walizkach.

Do ostatniej chwili ciężko było uwierzyć u obecność tak wielkiej gwiazdy w programie tego typu, chociażby ze względu na liczne zobowiązania zawodowe w kraju – tylko w listopadzie Edyta ma zaplanowane 4 koncerty akustyczne. Wiadomo jednak, że gwiazda w trosce o swoich fanów nie zrezygnowała z zaplanowanej jesiennej trasy. Oznacza to, że często będzie opuszczać plan reality-show, co nie powinno stanowić większego problemu – lot z hiszpańskiej Fuerteventure do Warszawy trwa zaledwie 3 godziny.

Edyta Górniak w Agencie – zdjęcia paparazzi

Zdjęcia do odcinków nowej edycji Agenta już ruszyły, na planie doszło nawet do pierwszego skandalu. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, kilku polskich paparazzi na czas kręcenia 4 sezonu programu przeniosło się na Wyspy Kanaryjskie z myślą o zrobieniu ciekawych zdjęć Edyty Górniak.

Magazyny są gotowe zapłacić nawet do kilkunastu tysięcy złotych za zdjęcia Edyty Górniak bez makijażu i w sportowych ubraniach – zdradza nam osoba pracująca w jednym z tygodników.

W pogoni za zdjęciami Edyty paparazzi są w stanie zrobić wiele. Ostatnio koczowali przed hotelem, w którym zatrzymała się cała ekipa Agenta. Taki obrót zdarzeń przypomina koszmar z jakim Górniak musiała zmierzyć się po porodzie. Przypomnijmy, że gdy na świat przyszedł Allan paparazzi robili cuda, żeby wejść na porodówkę, byli nawet skłonni wdrapać się na drzewa tylko po to, aby uchwycić piosenkarkę w nieznanej dotąd publiczności intymnej chwili.

Za kulisami Agenta doszło nawet do sytuacji, w której spokój Edyty, a co za tym idzie, także pozostałej części ekipy, został zaburzony. Gwiazda razem z resztą obsady nie mogła spokojnie regenerować sił przed rozpoczęciem kolejnych zdjęć. Zainteresowanie jej obecnością było tak duże, że – jak wynika z naszych ustaleń musiała reagować hiszpańska policja.

Tamtejsi stróże bezpieczeństwa zostali poinformowani o czyhającym potencjalnym zagrożeniu, które może spotkać obsadę show na każdym kroku. W końcu Fuerteventure to wyspa, którą często odwiedzają polscy turyści, szczególnie o tej porze roku.

Być może wkrótce zobaczymy pierwsze zdjęcia Edyty Górniak na planie Agenta zrobione przez przebywających na wakacjach Polaków.

Aż strach pomyśleć co będzie dalej, w końcu program dopiero co się zaczął…

TVN wyjął asa z rękawa! Edyta Górniak gwiazdą wiosennego reality-show! Po latach wojny skonfrontuje się z… Szok!

Edyta Górniak przerwała koncert! Wyznanie Allanka zmroziło jej krew w żyłach! „Ludzie, i jak ja mam teraz dalej śpiewać?” [WIDEO]

Będzie ślub! Niesamowicie intymne wyznanie Edyty Górniak. Nie zabrakło nawet erotycznych skojarzeń! [WIDEO]

Edyta Górniak zaśpiewała „Dziwny jest ten świat”. Wypełniona po brzegi Royal Albert Hall zamarła z wrażenia [WIDEO]


Edyta Górniak w Dzień Dobry TVN wyznała, że poroniła

Edyta Górniak w Dzień Dobry TVN wyznała, że poroniła

Edyta Górniak spotkała się z Allanem Krupą

Edyta Górniak spotkała się z Allanem Krupą

Edyta Górniak w dresie i bez makijażu spotkała się z synem

Edyta Górniak w dresie i bez makijażu spotkała się z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×