Edward Miszczak ujawnił prawdę o śniadaniówce Polsatu. Fani zupełnie inaczej to sobie wyobrażali…

Edward Miszczak

Edward Miszczak

Edward Miszczak dostał pytanie o śniadaniówkę Polsatu. Postawił sprawę jasno. Widzowie Polsatu mogą czuć się lekko rozczarowani. Wideo. 

Edward Miszczak w nowym roku objął funkcję dyrektora programowego Polsatu. Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że będzie on chciał stworzyć pasmo śniadaniowej dla tej stacji. Media spekulowały, że jedną z prowadzących zostanie Marcelina Zawadzka. Później pisano to samo o Macieju Dowborze i Joannie Koroniewskiej.

Pewniakami jest małżeństwo Dowborów, czyli Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Miszczak liczy, że ich małżeńskie przekomarzania, dowcipy oraz luz na antenie przyciągną publiczność. Joanna i Maciej mają być polsatowską odpowiedzią na Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego – zdradził dla Super Expressu pracownik Polsatu.

Spekulowano również o zaangażowaniu Anny Wendzikowskiej oraz Malwiny Wędzikowskiej.

Twarzą programu będzie też Marcelina Zawadzka, która zdobyła doświadczenie w TVP, szefostwo bierze też pod uwagę zatrudnienie sióstr Wędzikowskich. Chodzi o Malwinę Wędzikowską i Anię Wendzikowską. Stylistka i prezenterka są spokrewnione. Edward Miszczak liczy, że takie rodzinne koligacje będą dla widzów ciekawe i wzbudzą emocje, co się przełoży na oglądalność. Postawił sobie za punkt honoru, aby ten program osiągnął sukces – dodał informator gazety.

Na giełdzie nazwisk byli też obecni: Pauliny Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz oraz Siostry ADiHD – Ilona i Milena Krawczyńskie. Reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, postanowiła zweryfikować te plotki u źródła. Zapytała Edwarda Miszczaka o to, czy rzeczywiście na wiosnę widzowie Polsatu będą mieli szansę obejrzeć w Polsacie śniadaniówkę.

Edward Miszczak o programie śniadaniowym w Polsacie

Miszczak zdradził, że na razie nie przewiduje, aby uruchamiać w Polsacie pasmo śniadaniowe. Jak zasugerował, to media kreują wszystkie scenariusze dotyczące takiego programu:

Na razie nie przewidujemy. To państwo piszą te wszystkie scenariusza, jak będzie, kto będzie.

Na czym się teraz skupia?

Na razie pracujemy nad formatami dla Polsat Box Go, a tam program śniadaniowy jest niepotrzebny.

Fani, po serii spekulacji tabloidów, raczej nie wyobrażali sobie, że tak to się skończy…


Edward Miszczak - premiera spektaklu Tango

Edward Miszczak - premiera spektaklu Tango

Edward Miszczak

Edward Miszczak

Edward Miszczak i Anna Cieślak na 30-leciu Polsatu

Edward Miszczak i Anna Cieślak na 30-leciu Polsatu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×