Szukaj

Omenaa Mensah w sesji zdjęciowej jakiej nie widzieliście! O niezwykłą oprawę zadbał E.Wedel! [WIDEO]

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah w niezwykłym projekcie E.Wedel

Omenaa Mensah o niezwykłej współpracy z E.Wedel oraz sile kobiet. Jak zaczęła się jej współpraca z najsłynniejszą polską marką czekoladową? I jak przebiega obecnie? Zobaczcie wideo!

15 lutego odbyła się niezwykła sesja zdjęciowa, w której wzięły udział 3 laureatki konkursu „Oblicza Kobiecości” zorganizowanego przez markę E.Wedel w ramach kampanii czekolad gorzkich E.Wedel Premium. Cały projekt miał na celu pokazanie, jak niesamowite i różnorodne potrafią być kobiety. Wszystko odbyło się na najwyższym poziomie- uczestniczki konkursu wzięły udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej – mogły spełnić swoje marzenia i poczuć się jak gwiazdy. Efekty sesji będzie można zobaczyć już 7 marca w magazynie Viva! Za obiektywem stanęła fotograf Marta Wojtal, która na co dzień pracuje z osobami z pierwszych stron gazet. Laureatkom towarzyszyła ambasadorka konkursu Omenaa Mensah, Prezeska Omenaa Foundation. Omenę z Wedlem połączyła wyjątkowa współpraca, której podstawę stanowi Ghana. To właśnie stamtąd pochodzi kakao odpowiadające za wyjątkowy smak czekolad E.Wedel i właśnie przy wsparciu marki budowana jest tam szkoła dla dzieci ulicy. O współpracy z E.Wedel opowiada Omenaa Mensah, Prezeska Zarządu Omenaa Foundation:

Ja jestem z Ghany, tam są te dzieciaki, którym tą szkołę trzeba zbudować, stamtąd bierzecie to kakao, które sprawia, że czekolada Wedlowska smakuje cudownie. Dlaczego nie zrobić czegoś wspólnie? Ta dzisiejsza sesja to jest jeden z elementów naszej wspaniałej współpracy. Ja się bardzo cieszę, bo pomagamy dzieciakom w Afryce, już mamy dach szkoły zbudowany, będą kolejne projekty, ale też są to wszystko takie rzeczy, które są miłe dla kobiet, miłe dla oka, jak chociażby ta dzisiejsza sesja. Wszystkie dziewczyny, które wygrały ten konkurs i się tu pojawiły są wyjątkowe. Jest Jola, która jest panią policjant i takim okazem siły, jest Magda, która jest intrygująca i ma dwójkę wspaniałych synów, jest kobietą samodzielną, pracującą no i jest Kaśka, która jest make-upistką, ma też dwójkę dzieci, więc każda z nas jest inna, ale z drugiej strony w każdej z nas jest część tej drugiej koleżanki. I w tej silnej znajdziemy trochę intrygujących elementów i w tej energicznej trochę elementów takiej kobiety, która musi być po prostu silna.

Czekolada Gorzka z 80% kakao, jest propozycją dla osób ceniących wytrawny charakter słodyczy, dlatego reprezentuje silne oblicze kobiecości.  Gorzka (56% kakao) z cząstkami pomarańczowymi wyzwala entuzjazm i uosabia typ energiczny, natomiast Gorzka (56 % kakao) z karmelizowanymi orzechami laskowymi i solonymi cząstkami karmelu uwodzi kompozycją starannie dobranych, nieoczywistych składników, przez co cechuje się intrygującym charakterem. Każda z czekolad wedlowskiej linii Premium reprezentuje inny typ kobiecości, co wspaniale oddała na fotografiach Marta Wojtal:

Bez zastanowienia przyjęłam zaproszenie, bo dla mnie to jest misja pokazywać, że zwykłe, normalne kobiety mogą wyglądać jak gwiazdy z okładek magazynów. Dziś zobaczymy 3 typy kobiet- energiczna, intrygująca i silna.

Laureatki konkursu spełniły swoje marzenia, a udział w sesji okazał się dla nich wspaniałą przygodą:

Czuję się co najmniej jak milion dolarów. Myślę, że cała ekipa pokazała moje wszystkie zalety i naprawdę bez skrępowania pozowałam Marcie przed obiektywem- powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Katarzyna Słomka, reprezentująca typ energiczny.

Jolanta Stokłosa, z zawodu policjantka reprezentowała typ silny:

Czułam się niezwykle- jest to moje spełnienie marzenia. Zawsze chciałam zobaczyć, jak to wygląda od strony wewnętrznej. Mega ludzie, profesjonaliści zadbali o każdy szczegół wiec to jest niezwykłe przeżycie.

Typem intrygującej kobiety została Magdalena Kocińska, prywatnie mama dwóch synów i prawdziwa businesswomen:

Udział w tej sesji dał mi więcej pewności siebie, jest to takie przesłanie, że warto spełniać swoje marzenia. Bo to było moje marzenie i cieszę się, że tu jestem.

W rozmowie z naszą reporterką, Malwina Nowakowska-product Manager E.Wedel zdradziła, skąd wziął się pomysł, na tego typu konkurs:

Niedawno Wedel wprowadził linię trzech nowych czekolad. Bardzo eleganckich, premium, w białych opakowaniach, których możecie już spodziewać się na półkach sklepowych. W naszej wewnętrznej organizacji stwierdziliśmy, że to jest dobry moment, żeby teraz, kiedy niedługo jest święto kobiet zorganizować taką sesję.

A Wy z którym typem się identyfikujecie- silnym, energicznym czy intrygującym?

Omenaa Mensah zaszalała z przyjaciółkami! Czy to był jej wieczór panieński? Sprawdziliśmy u źródła, czy gwiazda TVN wychodzi za mąż!

Omenaa Mensah najpiękniejszą gwiazdą na Balu Dziennikarzy 2019! Towarzyszył jej przystojny partner!

Oszałamiające kreacje gwiazd na Balu Dziennikarzy 2019: Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Monika Olejnik, Omenaa Mensah [DUŻO ZDJĘĆ]


Backstage_1Omenaa Mensah i Karolina Motylewska1Omenaa Mensah i Karolina Motylewska
SesjaLaureatka konkursuOmenaa Mensah na imprezie w salonie ekskluzywnych mebli

Omenaa Mensah na imprezie w salonie ekskluzywnych mebli

Omenaa Mensah z córką Vanessą

Omenaa Mensah z córką Vanessą

Omenaa Mensah - Bal TVN 2018 Kreacja: Maciej Zień

Omenaa Mensah - Bal TVN 2018 Kreacja: Maciej Zień

×