Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować! Zdjęcia w tej kreacji mówią wszystko
Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować! Zdjęcia w tej kreacji mówią wszystko

Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować!...

Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego...

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch, Anna Wendzikowska [DUŻO ZDJĘĆ]
Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch, Anna Wendzikowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch,...

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Dziś piątek, 22.06.2018

Tak wygląda studio „Dzień Dobry TVN” od kulis! Tego nie zobaczycie w TVN-ie! [WIDEO]Dzień Dobry TVN od kulis. Gwiazdy o pracy na planie programu

Światła, kamera, akcja! Pewnie nie raz zastanawialiście się, jak wygląda studio Dzień Dobry TVN od kuchni. Jaka atmosfera planuje na planie, gdy kamera jest wyłączona, i czym „wspomagają się” prowadzący tuż przed wejściem na antenę. Reporterka Jastrząb Post udała się na plan najpopularniejszego porannego programu w Polsce. Jakie sekrety zdradzili nam prowadzący?

Na pierwszy ogień poszedł Marcin Prokop, który w Dzień Dobry TVN jest od samego początku:

Do 8 rano zanim wejdziemy na antenę, pompuje się w nas kawę i różne inne substancje. Ale my też na swój widok reagujemy nieustającym podnieceniem od 12 lat.

Piotr Kraśko zdradził nam kilka sekretów i porannych rytuałów, a także opowiedział o niezwykłej garderobianej – pani Basi, która jest „dobrym duchem programu”:

To trudno nawet opisać jak wspaniała jest tu rano atmosfera. Wszyscy się oczywiście znamy – tu gdzieś kawa, tu herbata. Mamy takie poranne rytuały, że kanapki są po 9 dopiero. Najważniejszą postacią zanim się rozpocznie Dzień Dobry TVN jest Basia, która jest naszą garderobianą, i w ogóle dobrym duchem programu. Pierwsza na planie, ostatnia wychodzi – zdradził gospodarz weekendowego wydania.

A o co przez lata prosiła producentów Kinga Rusin?

Na początku było tak, że skromniej zaczynaliśmy, i tutaj, na oczach wszystkich, wszyscy się malowali. Ale udało mi się po paru latach wybłagać taką maleńką kanciapkę, gdzie można zamknąć drzwi i poczuć się swobodniej, zdjąć buty, pogadać z dziewczynami. Panowie operatorzy robią sobie jajecznicę, kiełbasę smażą. Gadają o takich rzeczach, ja tyle o nich wiem, a oni nawet nie wiedzą, że ja tyle o nich wiem. To wszystko słychać, te ściany są z papieru, ta kanciapa dobudowana ma takie dwie ścianki takie zastawki i taką przestrzeń pustą u góry.

Jak to się dzieje, że scenografia w programie na żywo zmienia się tak szybko?

W Dzień Dobry TVN nie ma cienia chaosu. Co ja zobaczyłem niedawno, to jak ta ekipa jest ze sobą zgrana, jak to wszystko jest dopracowane, jak każdy zna swoje miejsce. To wszystko odbywa się bezszelestnie. W czasie kiedy my rozmawiamy w jednej części studia, w drugiej trwają gigantyczne prace dekoracyjne. Nikt tego nie zobaczy, nikt tego nie usłyszy, a będzie gotowe dokładniej w tej sekundzie, w której powinno być – skomentował Piotr Kraśko.

Poniżej materiał, w którym pokazujemy studio Dzień Dobry TVN od kulis:

Jeśli nosić beż to tylko tak jak Kinga Rusin! Gwiazda zadała szyku

Dorota Wellman miała kłopoty w „Dzień Dobry TVN”. Potrzebowała pomocy lekarza! Jak skomentowała zdarzenie?

Dorota Wellman rozwiała wszystkie wątpliwości! Oto co naprawdę mówi się w „Dzień Dobry TVN” na temat zmian po porodzie Magdy Mołek [WIDEO]

Pytanie na śniadanie czy Dzień Dobry TVN. Co wolisz oglądać?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×