Szukaj

Czegoś takiego jeszcze nie było! „Dzień Dobry TVN” szykuje niespodziankę z Magdą Mołek na czele! Zdradzamy szczegóły

Magda Mołek Dzień Dobry TVN prowadzący

Magda Mołek Dzień Dobry TVN prowadzący

Co w „Dzień Dobry TVN” po wakacjach?

Nie da się ukryć, że sezon wakacyjny powoli się kończy. Świadczy o tym nie tylko temperatura, która w ostatnim czasie znacząco się obniżyła, ale także fakt, że na ekrany telewizorów wracają znane i lubiane przez widzów programy. W tym Dzień Dobry TVN, który z tej okazji dla widzów przygotował wiele niespodzianek. Jakich?

Odcinek ten będzie nietypowy, ponieważ w studiu w centrum miasta w tym jednym odcinku wystąpią wszyscy prowadzący – wraz z powracającą po porodzie Magdą Mołek. Po raz pierwszy w historii zobaczymy w jednym odcinku wszystkie duety, a to oznacza jedno – będzie się działo!

W pierwszym odcinku nowego sezonu nie zabraknie też reportaży. Urszula Dudziak widzów zaprosi do swojego raju na ziemi. Mowa o domu na wsi, który buduje wspólnie z Bogusławem Tłomińskim. Kiedy dowiedziała się o tym rodzina aktorki, była w niemałym szoku. Dudziak z rozbawieniem wspomniała jedną z anegdotek na ten temat.

Mój brat np. jak powiedzieliśmy mu: „Lesiu myśmy postanowili sobie wybudować na wsi domek”. Mówił: „Co? Na wsi dom? W tym wieku? Brzozową trumienkę sobie wybudujcie

Pojawi się więc wiele wątków miłośnych, a zakochani zdradzą jak wyglądało ich pierwsze spotkanie, opowiedzą o sile uczucia między nimi, a także o tym jak doszło do zaręczyn.

Oczywiście nie zabraknie także gwiazd, które będą na wyciągnięcie ręki widzów. Przy Marszałkowskiej 75 będzie można poprosić o zdjęcie lub autograf Natalię Nykiel, zespół Pectus, Sarsę, Wojtka Łuszczykiewicza, 4 Dreamers, Patryka Kumora. Po programie zespół Video zagra na rogu Marszałkowskiej i Hożej dla publiczności i fanów programu.

Będziecie oglądać?

Kinga Rusin to złota kura TVN-u. Edward Miszczak troszczy się o nią jak dobry ojciec!

Agnieszka Woźniak-Starak od stóp do głów cała w trendach poprowadziła „Dzień Dobry TVN” w Krakowie. Ma genialne buty!

Dorota Wellman rzadko mówi o swoim małżeństwie. Teraz się złamała i wyjawiła swój największy sekret


Urszula Dudziak - DDTVN

Urszula Dudziak - DDTVN

Urszula Dudziak - DDTVN

Urszula Dudziak - DDTVN

Urszula Dudziak - DDTVN

Urszula Dudziak - DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×