Szukaj

Wielkie zmiany w Dzień Dobry TVN! Na antenie pojawi sie nowy zaskakujący duet prowadzących! Zabraknie za to Magdy Mołek

Magda Mołek, kto ją zastąpi w Dzień Dobry TVN?

Marcin Meller oraz Piotr Kraśko poprowadzą Dzień Dobry TVN

Telewizja TVN przygotowała dla swoich widzów ogromną niespodziankę. Fanki weekendowego wydania Dzień Dobry TVN, zacierają ręce, bowiem okazało się, że śniadaniówkę w najbliższy weekend poprowadzi zaskakująca para. Jak dowiedział się Jastrząb Post, gospodarzami programu będzie bowiem zgrany duet męski: Piotr Krasko oraz Marcin Meller!

Przypomnijmy, że Marcin Meller przez 12 lat był reporterem tygodnika Polityka, następnie był redaktorem  naczelnym miesięcznika Playboy. Był również gospodarzem słynnego Agenta, pierwszego reality show w polskiej telewizji, który obecnie prowadzi Kinga Rusin, z którą Meller prowadził także DDTVN. Aktualnie dziennikarz w weekendy partnerował ciężarnej Magdzie Mołek.

Piotr Kraśko natomiast z impetem wdarł się do serc widzów TVN, współprowadząc z Kingą Rusin weekendowe wydania DDTVN.  Piotr zastąpił Bartka Węglarczyka. Zatem czeka nas debiut męskiego duetu, którego matką chrzestną jest atrakcyjna Kinga Rusin.

Będziecie oglądać?

Ciężarna Magda Mołek pochwaliła się coraz większym brzuszkiem! W tej pięknej sukience niczego nie mogła ukryć!

Wow! Ciążowy brzuszek Magdy Mołek jest już ogromny! Małgosia Rozenek pokazała film zza kulis Dzień Dobry TVN: „Nie mogłam się powstrzymać” [WIDEO]

HIT! Marcin Prokop jak młody Michał Szpak, a Magda Mołek śliczna jak Barbie. Zobaczcie jak wyglądały gwiazdy TVN-u zanim zostały sławne


Kinga Rusin, Anna Kalczyńska czy Magda Mołek – która wypadła najlepiej?

×