Dramat Grzegorza Halamy. Opowiedział o rozpadzie rodziny i braku kontaktu z dziećmi [WIDEO]

Grzegorz Halama o dramacie, fot. ONS

Chyba każdy fan kabaretu w Polsce zna doskonale twórczość Grzegorza Halamy, który należy do najlepszych polskich komików. Niestety, jego życie wcale nie jest tak wesołe, jak skecze, które prezentuje na scenie. A wszystko przez rozpad rodziny. O swoim dramacie powiedział w programie Uwaga w TVN.

Zobacz: Dramat Moniki Zamachowskiej: „Czekałam 6 lat na diagnozę choroby syna”

Kiedy Grzegorz był na szczycie. Regularne występu w telewizji przyniosły mu ogromną popularność. Niestety, od ponad 5 lat Halama nie pojawiał się na żadnych większych występach. Zniknął też z mediów. Tymczasem w jego życiu prywatnym układało się jeszcze gorzej. Była żona komika, wraz z dziećmi, wyjechała do Anglii. Ze względu na brak środków finansowych nie może ich odwiedzać, co bardzo przeżywa. Nazywa siebie korespondencyjnym tatą:

 W tej chwili była małżonka wyjechała do Anglii. Ja się na to zgodziłem pod warunkiem, że dzieci będą regularnie do mnie przyjeżdżać. Niestety skończyło się tak, że jestem teraz korespondencyjnym tatą i jest mi szalenie przykro z tego powodu. Najgorszą rzeczą jest to, że dzieci nie przeżywają samego rozwodu, ale samą relację po rozwodzie z rodzicami. – mówił

Aż ciężko o jakikolwiek komentarz. Panie Grzegorzu – wszystkiego dobrego!

Zobacz: Monika Kuszyńska wspomina dramatyczny wypadek: Dostawałam narkotyki, bo tylko one mogły uśmierzyć ból

Źródło: UWAGA! TVN/x-news


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×