Gwiazdy wraz z perfumerią Douglas świętują dzień mamy: Kasia Cichopek, Dorota Gardias, Olga Kalicka [WIDEO]

Douglas Dzień Matki

Douglas Dzień Matki

Gwiazdy celebrowały Dzień Matki razem z perfumerią Douglas. Wydarzenie poprowadziła Kasia Cichopek, a pojawiły się na nim m.in. Dorota Gardias, Bogna Sworowska i Grażyna Wolszczak. Zobacz relację wideo.

Dzień mamy to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Z tej okazji perfumeria Douglas zorganizowała trwający przez cały weekend event, podczas którego kobiety nie tylko mamy mogły skorzystać z wyjątkowych ofert, promocji i zabiegów. Podczas całego wydarzenia pojawiła się także plejada sławnych mam. Nie zabrakło Karoliny Malinowskiej, Katarzyny Cichopek, Marietty Żukowskiej, Bogny Sworowskiej, Doroty Gardias, Grażyny Wolszczak, a także świeżo upieczonej mamy – Olgi Kalickiej.

Dla mnie macierzyństwo jest bardzo ważne. W moim aspekcie życia prywatnego najważniejsze. Ale dużo czasu poświęciłam, aby uświadamiać kobietom jak bardzo ważne jest dbanie o siebie po ciąży. Jak bardzo ważne jest pokazywanie różnego rodzaju możliwości. Im bardziej zaangażowana mama, nawet w życie zawodowe, tym ciekawszą perspektywę może dziecku pokazać. Więc dzisiejszy event jest mocno wpisany w moją życiową ideologię, chcę motywować kobiety do tego, żeby znalazły czas tylko dla siebie. Nie muszą mieć wyrzutów sumienia, to nie jest egoistyczne, że chciałyby wyglądać pięknie – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Katarzyna Cichopek.

Marieta Żukowska wie, że ciało to jej narzędzie pracy, o które stara się odpowiednio dbać:

Moje ciało jest moim narzędziem pracy i muszę o nie dbać. Muszę się starać, aby było w jak najlepszej kondycji i myślę, że te wszystkie rzeczy, które są cudowne, miliardy tych kosmetyków, to korzystam ze wszystkiego tyle, ile mogę w rozsądnych granicach.

Mimo że synek Olgi Kalickiej przyszedł na świat zaledwie 4 miesiące temu, aktorka wygląda fenomenalnie. Gwiazda przyznała, że stara się znaleźć czas na to, aby zadbać o swój piękny wygląd:

Staram się zadbać. Nawet jak nie mam czasu zrobić makijażu, to zawsze chociaż ten krem na twarz, szybki balsam. Staram się te pare minut wygospodarować. Ja wychodzę z założenia, że ten czas trzeba znaleźć. Bo jeśli nie, to dochodzi frustracja, a to można przelać na dziecko.

Karolina Malinowska, mama trzech synów wie, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego balansu pomiędzy macierzyństwem a pracą zawodową, dlatego zachęca wszystkich do tego, aby od czasu do czasu oddać się w ręce profesjonalistów np. marki Douglas:

To chodzi o spełnienie. Jak znajdujemy ten czas dla siebie- a musimy to robić dla naszych dzieci, dla naszego zdrowia psychicznego, to to jest fajne po prostu. Mi też się czasami nie chcę. Ale to chodzi o to,aby potrafić o siebie zadbać tak od wnętrza, jako człowiek. Dzisiaj makijażystka w perfumerii Douglas namówiła mnie na mocny kolor pomadki. Pomyślałam, czemu nie- jest dzisiaj event, jest scena, można sobie na to pozwolić. Ale ja myślę, że generalnie fajnie sobie pozwolić na tak moment, że przychodzimy do perfumerii, siadamy i mamy ten komfort, że jesteśmy w rękach profesjonalistów, którzy naprawdę się na tym znają, bo są najlepszymi doradcami.

A jak zdaniem głównej makijażystki marki Douglas powinny dbać o siebie mamy?

Mamy znajdują bardzo mało czasu na dbanie o siebie. Dlatego my staramy się także pokazać pewne kroki, które ekstremalnie im to ułatwiają. Przede wszystkim niezbyt duża ilość produktów, ale bardzo efektowne. Jak rozświetlić skórę, jak ją wygładzić, jak dodać jej blasku, bo zmęczenie mamą bardzo często daje w kość. Więc szybkie kroki typu rozświetlenie skóry, powieki i szybki błyszczyk czyli dobry kolor.

Relacja z wydarzenia poniżej.

Zobacz: Agnieszka Chylińska w urodzinowym szale narobiła niezłego dymu w Sopocie! Wystrzeliła ze szczerym wyznaniem dotyczącym jej męża! [WIDEO]

Zobacz: Julia Wieniawa z widocznym brzuchem podbija Sopot! Gdzie się podział jej zmysłowy look?

Zobacz: Michał Szpak w Sopocie zakasował wszystkie gwiazdy! Przebierał się kilka razy! Jego kolorowy płaszcz przejdzie do historii! [WIDEO]


Katarzyna Cichopek – Douglas, Dzień Matki 2019

Katarzyna Cichopek – Douglas, Dzień Matki 2019

Olga Kalicka – Douglas, Dzień Matki 2019

Olga Kalicka – Douglas, Dzień Matki 2019

Dorota Gardias – Douglas, Dzień Matki 2019

Dorota Gardias – Douglas, Dzień Matki 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×