Wróżbita Maciej o związkach Doroty Szelągowskiej. Czy odnajdzie wreszcie prawdziwą miłość?

Wróżbita Maciej, Dorota Szelągowska

Wróżbita Maciej, Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska niedawno zakończyła kolejny związek. Prezenterka nie zdradza szczegółów dotyczących życia prywatnego, ale nasza reporterka sprawdziła, co w tym temacie mówi numerologia. Oto co przekazał Wróżbita Maciej.

Dorota Szelągowska odniosła ogromny sukces. Jest jedną z najjaśniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Ostatnie lata to pasmo nieustannych sukcesów dekoratorki wnętrz. Programy z jej udziałem przyciągają przed telewizory potężne grono widzów, z kolei produkty, jakie rekomenduje, znikają ze sklepowych półek w tempie błyskawicy. Publiczność uwielbia lekkość i pasję, z jaką opowiada o remontach. A jak układa się jej w życiu prywatnym?

Związki Doroty Szelągowskiej. Wróżbita Maciej o relacjach gwiazdy

Wróżbita Maciej na prośbę reporterki Jastrząb Post, Karoliny Motylewskiej, sprawdził, co czeka Dorotę w miłości. Ekspert w zakresie numerologii dokonał sensacyjnego odkrycia. Twierdzi bowiem, że Szelągowska może mieć problem z zakończeniem małżeństwa, które niedawno dobiegło końca.

Choć z doniesień kolorowej prasy wynika, że formalnie jest już po rozwodzie, to niewykluczone, że emocjonalnie wciąż jest związana z ostatnim partnerem. A przynajmniej tak twierdzi jeden z najsłynniejszych wróżbitów w kraju:

Dorota Szelągowska sama nie wie, czego chce od życia. Ona tak się boryka. Z jednej strony na drugą, z drugej na pierwszą. Jest to osoba bardzo chwiejna i niezdecydowana. Ja uważam, że ona ma problem z zakańczaniem związków i nawet jeśli formalnie ten związek został zakończony, to może mieć problem, aby odciąć się psychicznie, mentalnie i rozpocząć nowe życie osobiste.

Maciej ma też dobre wieści dla Doroty. Jego zdaniem wkrótce ułoży sobie życie na nowo. Ulubienica widzów „robi wszystko, żeby kochać”:

Natomiast czy ona ułoży sobie życie na nowo, to ona w tym momencie jakby usłyszała takie pytanie, to by się zaśmiała i powiedziała, że oczywiście. Dla niej miłość jest najważniejsza. Ona jest zodiakalną Wagą, a Waga oznacza związki. Więc ona jest stworzona do związków. Ona robi wszystko, żeby kochać.

Ciekawe, co na to wszystko Dorota…

Cała rozmowa poniżej.


Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!

Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!

scena z: Dorota Szelągowska, fot. Gałązka/AKPA

scena z: Dorota Szelągowska, fot. Gałązka/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×