Szukaj

Dorota Szelągowska załamuje ręce nad nowym mieszkaniem: „Dzieją się tam straszne rzeczy” [WIDEO]

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska o nowym mieszkaniu

Dorota Szelągowska kupiła sobie luksusowy apartament w Warszawie. Gwiazda obecnie remontuje wnętrze i szykuje się do jego urządzania. Co wyjawiła na temat samego mieszkania? Zobaczcie wideo!

Dorota Szelągowska znana jest z tego, że każdy, nawet najmniejszy dom potrafi zaczarować i stworzyć w nim niepowtarzalną przestrzeń. W jej przypadku zdecydowanie nie sprawdza się przysłowie, że szewc bez butów chodzi, gdyż jej nowe lokum również będzie niesamowicie urządzone! W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Dorota wyznała, że już nie może się doczekać nowego mieszkania!

Jak przyznała gwiazda, wciąż nie może jeszcze wejść „do środka”, by urządzać wnętrze. Na razie trwają prace nad bardziej technicznymi sprawami:

Na razie to przebieram nogami, bo już tam się dzieją straszne rzeczy. Elektryki i różne inne. Chyba najbardziej nie mogę się doczekać granatowej kuchni i najbardziej nie mogę się doczekać shuttersów, bo to są wewnętrzne rolety, o których marzyłam od zawsze i spełniam swoje marzenie. Ale chyba w ogóle nie mogę się doczekać nowego etapu.

Choć Dorota cieszy się ze zmian i nie może się doczekać przeprowadzki do nowego mieszkania, wyjawiła, że potrzebuje w życiu również stałych rzeczy. Jakich?

Taką stałą rzeczą jest mój dom na Warmii. I on jest stały, niezmienny, najpiękniejsza i najcudowniejsza przystań. Ale ja też lubię zmiany.

Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądało nowe mieszkanie Doroty?

Dorota Szelągowska odpaliła kwietniową petardę! Projektantka już nie jest blondynką! Fani przecierają oczy z niedowierzania!

Odchudzona Dorota Szelągowska cała w pastelach promuje swój hitowy program! Na żywo wyglądała piękniej niż na Instagramie!

Plejada gwiazd na wiosennej ramówce TVN Lifestyle: Maja Sablewska, Martyna Wojciechowska, Dorota Szelągowska, Izabela Janachowska, Magda Gessler


Dorota Szelągowska – ramówka TVN Lifestyle wiosna 2019

Dorota Szelągowska – ramówka TVN Lifestyle wiosna 2019

Dorota Szelągowska pokazała projekt mieszkania

Dorota Szelągowska pokazała projekt mieszkania

Dorota Szelągowska pokazała projekt mieszkania

Dorota Szelągowska pokazała projekt mieszkania

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×