Szukaj

Dorota Szelągowska nagle zrzuciła 30 kilo i wciąż chudnie! Znamy sekret jej spektakularnej diety! [WIDEO]

Dorota Szelągowska mąż wywiad

Dorota Szelągowska mąż wywiad

Jak schudła Dorota Szelągowska?

Dorota Szelągowska schudła 30 kilo dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyjawiła sekret swojej metamorfozy – po urodzeniu dziecka wróciła do formy w rekordowym tempie i wciąż chudnie! Zobaczcie wideo.

Dorota Szelągowska przeszła niebywałą metamorfozę. Od kiedy została po raz drugi mamą udało się jej zrzucić ponad 30 kilogramów. W krótkim czasie gwiazda wróciła do formy sprzed ciąży. Znów wygląda świetnie, czego dowodem są jej zdjęcia z gali wręczenia TeleKamer, na których błyszczała odbierając nagrodę w kategorii Osobowość telewizyjna.

Dieta Szelągowskiej wydaje się być niezwykle prosta. Swoim sekretem gwiazda podzieliła się w rozmowie z naszą reporterką:

Mniej jem. Nic specjalnego. To też łatwo zgubić kilogramy, jak się przytyje 30 kilo w ciąży. Przez rok mi prawie nic nie zeszło, a teraz zaczęło schodzić. Nie jem po 18, nie jestem specem od diety i nigdy nie napiszę książki o odchudzaniu i nikomu nie będę doradzać. Jestem na diecie pudełkowej, nie jem po 18 i koniec. Myślę, że każdy kto naprawdę się za siebie weźmie schudnie.

Jak się okazuje, Dorota nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa:

Lepiej mi z tym, bo moja praca jest też fizyczna, więc lepiej mi z tym, kiedy nie ma tych kilogramów. Nie łamie swoich zasad, jak coś postanowię, to coś postanowię. Jeszcze mam 8 kilo do schudnięcia i wtedy sobie pozwolę na wszystko.

Coś czujemy, że Dorota zyska grono kolejnych fanek, dla których stanie się inspiracją, tym razem w dziedzinie odchudzania.

Dorota Szelągowska opowiedziała nam o swoim małżeństwie! Trafiła na partnera idealnego! [WIDEO]

Dorota Szelągowska na TeleKamerach kusiła wielkim dekoltem! W takiej drapieżnej odsłonie jeszcze jej nie widzieliście!

To będzie wejście smoka! Dorota Szelągowska na TeleKamery 2019 zmieniła fryzurę! Pierwszy efekt pokazała na Instagramie!


Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dorota Szelągowska w ciąży

Dorota Szelągowska w ciąży

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×