Szukaj

Dorota Gardias wskazała następcę Agnieszki Woźniak-Starak w “Ameryka Express”! [WIDEO]

Ameryka Express dorota gardias

Dorota Gardias o nowym prowadzącym “Ameryka Express”

Dorota Gardias skomentowała wybory następcy Agnieszki Woźniak-Starak na prowadzącego Ameryka Express. Gwiazda, która sama pojawiła się w programie, wie już kto zostanie kolejnym gospodarzem show. W rozmowie z Jastrząb Post wskazała swojego osobistego faworyta do tej roli. Jej wybór nie będzie wielkim zaskoczeniem, ale czy rzeczywiście ma rację? Zobaczcie wideo!

Już niebawem ruszają zdjęcia do kolejnego sezonu programu Ameryka Express. Odkąd okazało się, że tym razem gospodynią nie będzie Agnieszka Woźniak-Starak, nie milkną spekulację, kto mógłby ją zastąpić. Najczęściej powtarzanym w kuluarach nazwiskiem jest – co chyba nikogo nie zaskoczy – Małgorzata Rozenek. Ale czy rzeczywiście to ona powróci do programu i przemieni się z uczestniczki w prowadzącą?

Na wernisażu kalendarza Gedeon Richter pojawiła się m.in Dorota Gardias, która w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że wie, kto poprowadzi kolejną edycję show!

Ja nawet wiem, kto to będzie. Nie mogę zdradzić. Na pewno w tej roli odnalazłaby się Małgorzata [Rozenek]. Jest osobą dynamiczną, jest bardzo pracowita. Jest piękna, fajnie mówi, nie boi się kamery, jest odważna. Myślę, że jak najbardziej by się sprawdziła w tej roli. – wyjawiła wymijająco

Czy jej zdaniem Perfekcyjna powinna poprowadzić program w Radosławem Majdanem, czy solo?

Myślę, że solo.

A Wy kogo obstawiacie?

Małgorzata Rozenek poprowadzi kolejne „Ameryka Express”? Jest komentarz produkcji!

Jednak to nie Małgosia Rozenek poprowadzi „Ameryka Expres”?! Chyba właśnie poznaliśmy nową prowadzącą

Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi z „Ameryka Express” do nowego show! W czym ją zobaczymy?

 


Jesteś fanem Doroty Gardias?

×