Szukaj

Michał Szpak oszaleje z radości. Nawet nie zdaje sobie sprawy, co mogłaby dla niego zrobić Dorota Gardias

Michał Szpak, Dorota Gardias

Michał Szpak, Dorota Gardias

Dorota Gardias robi karierę w mediach, ale po cichu marzy o wielkiej scenie. Gwiazda ma talent wokalny i muzyczny. Zdradziła, że uwielbia Michała Szpaka.

Dorota Gardias jest jedną z bardziej lubianych gwiazd TVN-u. Śliczna pogodynka szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów i zaczęła się pojawiać także w innych programach stacji. Ma za sobą dosyć trudny czas, ponieważ kilka tygodni temu zmagała się z koronawirusem. Na szczęście udało jej się pokonać chorobę i wrócić do pracy. Chociaż Dorota ma już ugruntowaną pozycję w branży, cały czas myśli nad nowymi wyzwaniami.

Dorota Gardias o karierze muzycznej i Michale Szpaku

Dorota świetnie prezentuje się przed kamerami i zawsze zachwyca swoim wielkim profesjonalizmem. Okazuje się, że nie jest to jej jedyny talent. Prezenterka uwielbia muzykę, potrafi grać na instrumentach, a także śpiewać. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, dlaczego nie pracuje nad solowym materiałem.

Nie mam czasu. Mam swoją pracę, dużo obowiązków, dyżury. Mam też dziecko. Bardzo lubię śpiewać. Tak gdzieś w głębi serca chciałabym kiedyś coś dla kogoś nagrać. Może dla ludzi. Ale nie mam takich ambicji, że chcę być gwiazdą piosenki polskiej. Bardziej bym to tratowała jak jakąś przygodę niż zmianę ścieżki zawodowej. Ale muzykę bardzo lubię. Lubię śpiewać. Pianino, gitara, skrzypce. Hania się uczy grać na skrzypcach. Muzyka towarzyszy nam cały czas i to jest super.

Z kim Dorota chciałaby nawiązać współpracę?

Strasznie bym chciała, jeżeli miałabym z kimś współpracować, żeby to byli ludzie, którzy nie są znani. Żeby nieznany tekściarz napisał jakiś fajny tekst, żeby ktoś nieznany, kto chodzi do szkoły muzycznej, ale ma super wyobraźnię wymyślił super muzykę, żeby to jakieś małe studio producenckie wyprodukowało. Wtedy miałabym satysfakcję, że ktoś też mógł pokazać swoje umiejętności, możliwości. Myślę, że to sprawiłoby wszystkim dużą przyjemność.

Prezenterka jest ogromną fanką Michała Szpaka:

Michałowi Szpakowi to ja mogę obcasy czyścić. Dla mnie jest mistrzem świata jeżeli chodzi o wokal i osobowość. Bardzo serdecznie go pozdrawiam. Ja jestem odważna, ja się nie boję wyzwań. Przyjmę każde wyzwanie. Ale nigdy o to nie zabiegałam. Mam co robić.

Chcielibyście posłuchać piosenki w wykonaniu Doroty?


Dorota Gardias i jej córeczka Hania

Dorota Gardias i jej córeczka Hania

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Sylwester w Polsacie 2020 - Michał Szpak

Sylwester w Polsacie 2020 - Michał Szpak

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Trochę nie wiem, dlaczego Michał Szpak miałby oszaleć, chyba raczej odwrotnie. wielu chciałoby coś zaśpiewać z tak uznanym Artystą. O takich walorach głosowych. Zważywszy na jego uznanie jakie zdobył w Polsce, na Eurowizji, wygranych ważnych w kraju festiwalach, a i w Stanach, rewelacyjnym, najlepszym występem od lat dla Polonii – oraz znakomitymi wynikami jako juror w Voice of Poland. ma wyczucie i wiedzę, umie wybierać tych najlepszych.

  • Gość pisze:

    Nie strasznie bym chciała tylko, bardzo bym chciała. Dziennikarka na mówić po polsku. Strasznie to może boleć ząb, może mi być zimno, mogę się bać, strasznie nie lubię cukierków to jest dopuszczalne. Lecz strasznie lubię to dziwnie brzmi, albo straszne albo lubię!!! Ech… ci dziennikarze z gwarowymi naleciałościami w słowniku.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×