Dorota Gardias krytycznie o pomyśle Antka Królikowskiego: „Niesmacznie się zrobiło”. Zaproponowała inny sposób pomocy Ukrainie [WIDEO]

Dorota Gardias, Antoni Królikowski

Dorota Gardias, Antoni Królikowski

Dorota Gardias zabrała glos ws. inicjatywy Antka Królikowskiego. Nie stanęła w jego obronnie. Przy okazji zaproponowała inny sposób wspierania naszych sąsiadów.

Antek Królikowski nie ma ostatnio dobrej prasy. W ostatnich tygodniach było o nim głośno głównie za sprawą rozstania z Joanną Opozdą. Nikt wtedy jednak nie podejrzewał, że aktor wywoła międzynarodowy skandal! Wszystko przez współorganizowaną przez niego galę MMA, podczas której miało dojść do pojedynku sobowtórów Putina Zełenskiego.

Mąż Opozdy reklamował ten event w następujących słowach:

Zawsze chciałem uratować świat, choćby symbolicznie. 30 kwietnia w Opolu dojdzie do spotkania dwóch facetów, wyglądających jak Ci, którzy muszą ze sobą poważnie porozmawiać…
Dochód z freak fightu zostanie przeznaczony na pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie. Faworyt jest jest tylko jeden!

Pod postem Królikowskiego na ten temat pojawiła się lawina komentarzy. Większość internautów (w tym gwiazdy z pierwszych stron gazet) nie zostawiło na nim suchej nitki. Krytyczne wzmianki o tym wydarzeniu pojawiły się nawet w zagranicznej prasie. Ostatecznie zmusiło to Antka do wycofania się z organizacji walk MMA.

Gwiazdor poinformował o tym w specjalnie nagranym przez siebie filmiku.

Kochani w związku z ostatnimi wydarzeniami chcę ogłosić, że rezygnuję ze współpracy z federacją Royal Division. Promowanie gali skojarzeniami z tą okropną, potworną wojną, która toczy się za naszą wschodnią granicą, było złą drogą. To było złe. Ponoszę tego konsekwencje i zrobię wszystko, żeby pomóc ofiarom wojny na Ukrainie. Obiecuję – zapowiedział

O nietypowy pomysł Królikowskiego zapytaliśmy Dorotę Gardias.

Dorota Gardias o zachowaniu Antka Królikowskiego. Co powiedziała?

Nasza rozmówczyni przyznała, że nie rozumie tej inicjatywy i ocenia ją jako kontrowersyjną.

Jest to kontrowersyjne jak mi o tym mówisz. Bardzo kontrowersyjne. Nie czuję tego pomysłu. Tam giną ludzie, tam jest bardzo poważna sytuacja. Ja wiem, że ludzie pomagają na różne sposoby.

Zaproponowała przy tym, aby pomagać Ukrainie w inny sposób:

Nawet ostatnio byłam na turniej tańca towarzyskiego, gdzie tancerze tańczyli i robili aukcje zbierając pieniądze na rzecz Ukrainy. Więc są różne sposoby, ale ten wydaje mi się bardzo kontrowersyjny. Nie popieram tego pomysłu. Myślę, że są inne możliwości na to, żeby pomagać. To trzeba robić ze smakiem. A tutaj chyba się trochę niesmacznie zrobiło.

Jak na komentarze innych gwiazd, trzeba przyznać, że Dorota użyła bardzo delikatnych słów.


Dorota Gardias pochwaliła się sesją w śniegu

Dorota Gardias pochwaliła się sesją w śniegu

Dorota Gardias pochwaliła się sesją w śniegu

Dorota Gardias pochwaliła się sesją w śniegu

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dorta zamilcz już wreszcie bo nic ciekawego nie masz do powiedzenia

 • Gość pisze:

  Jej wypowiedż to wypowiedż siedmiolatki.Czy ona zna więcej słów i umie złożyć zdanie???????????Ona występuje przed kamerą???????????????Poziom polskich tzw gwiazd Gardias,Zborowska,Racewicz,Królikowski to jest ŻENADA

 • doria pisze:

  Ona i mądre rady. Niech sobie udzieli rad jak stworzyć udany związek, żeby córka nie musiała oglądać matki co chwilę z inny facetami i na dodatek z żonatymi.

 • Gość pisze:

  Dorota wycisz się i zajmi swoim bałaganem w życiu

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×