Szukaj

Marriott jak twierdza na przyjazd Donalda Trumpa! Dotarliśmy do wewnętrznych wytycznych hotelu. Zabezpieczenia, ochrona i udogodnienia…

Donald Trump i Melania hotel Mariott

Donald Trump i Melania hotel Mariott

Zobaczcie jakie luksusy czekają na parę prezydencką i jak bardzo będzie chronione ich bezpieczeństwo 

Donald i Melania Trump w hotelu Marriott

Godziny dzielą nas od wizyty Donalda i Melanii Trump w Polsce. Para prezydencka, podobnie jak wcześniej Barack Obama, zdecydowała się zatrzymać w apartamentach hotelu Marriott w centrum Warszawy. Jastrząb Post dotarł do wewnętrznych wytycznych dotyczących pracowników budynku hotelu i  zabezpieczeniach wokół niego.

Z naszych ustaleń wynika, że w dniach 5-6 lipca zostaną wprowadzone zmiany organizacji ruchu w okolicach parkingu przy ul. Emilii Plater. Ulice będą zamknięte, a wjazd na teren parkingu możliwy będzie jedynie od ul. Św. Barbary, natomiast wyjazd z parkingu odbywać się będzie bez zmian.

Utrudnienia wprowadzono także w funkcjonowaniu siłowni i spa. W związku z wizytą Donalda Trumpa wszyscy goście hotelu będą przy wejściu poddawani kontroli pirotechnicznej – sprawdzane będą torby i plecaki. Na czas wizyty pary prezydenckiej postawione zostały również dwie bramki  bezpieczeństwa z ochroną i wykrywaczami metalu. Obsługa siłowni nie będzie w tym czasie doglądać gości siłowni. Wszystko na wypadek gdyby prezydent Stanów Zjednoczonych lub jego żona, tak jak kiedyś Barack Obama, zdecydowali się skorzystać z siłowni bądź spa.

Agata Duda przebiera w kreacjach na spotkanie z Melanią Trump! Co założy Pierwsza Dama? Mamy oficjalny komentarz!

Gdzie śpi Donald Trump?

Donald Trump i Melania Trump zatrzymają się w najdroższym i najbardziej luksusowym apartamencie dostępnym w ofercie hotelu Mariott, w którym cena za jedną noc wynosi 5 tysięcy złotych.

Dwupoziomowy apartament prezydencki ma ponad 200 metrów kwadratowych przestrzeni zlokalizowanej na 40. piętrze. Dolny poziom obejmuje obszerną jadalnię, kuchnię oraz strefę relaksu z fortepianem. Górne piętro to dwie wygodne sypialnie prezentujące widok na dwie strony Warszawy.

Najbardziej okazały apartament w hotelu Marriott, który gościł wiele znakomitości ze świata polityki oraz rozrywki – czytamy na oficjalnej stronie.

Kiedy Donald Trump przyleci do Polski?

Prezydent USA Donald Trump z Melanią przylecą do Warszawy w środę wieczorem około godziny 22.00. Para przenocuje w hotelu Mariott, a z samego rana Donald – o godzinie 9.00 – uda się na spotkania w Pałacu Prezydenckim, gdzie będzie rozmawiać z Andrzejem Dudą.

Donald Trump w Polsce: Znamy szczegółowy plan wizyty pary prezydenckiej! On swoje, a Melanie swoje…

Donald Trump w Polsce - pokój w hotelu Mariott

Donald Trump w Polsce – pokój w hotelu Mariott

Sypialnia w pokoju prezydenckim - tu śpią Donald i Melania Trump

Sypialnia w pokoju prezydenckim – tu śpią Donald i Melania Trump

Basen w hotelu Mariott

Basen w hotelu Mariott

Melania Trump i Donald w Polsce - plan wizyty

Melania Trump i Donald w Polsce – plan wizyty


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×