Szukaj

Gwiazdy na domówce u Lary Gessler! Razem z Martini wyprawiła imprezę w imponującej willi Magdy Gessler [WIDEO]

Domówka u Lary Gessler

Domówka Lary Gessler i Martini

Lara Gessler zdecydowanie wie, jak się dobrze bawić! We wtorkowe popołudnie zaprosiła swoich znajomych do rodzinnego domu w Łomiankach, gdzie urządziła huczną domówkę. Wśród zaproszonych gości byli m.in Jakob Kosel, duet Fit Lovers, Lukebook a także Ciocia i Wujaszek Liestyle. Goście bawili się przy świetnej muzyce i pysznych drinkach Martini.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post goście Lary opowiedzieli nam o tym, za co lubią domówki:

Domówki zawsze były najlepszymi imprezami. Co prawda zwykle kończą się w łazience albo w kuchni i tam są zawsze najciekawsze imprezy. Ale ja chyba najlepiej się czuję zawsze na domówce, bo jak masz domówkę to masz tylko tych ludzi, których chcesz widzieć, czujesz się swobodnie, bezpiecznie. Możesz się bawić luźno, w swojej atmosferze, ze swoją muzyką. Mi to akurat bardzo odpowiada, więc lubię – powiedziała organizatorka imprezy, Lara.

A co na temat domówek sądzi Jakob Kosel?

Uwielbiam jak ktoś mnie zaprasza do swojego domu, bo to znaczy, że nasza znajomość jest bliższa, węższa. Mega fajnie, że Lara zaprosiła taką garstkę ludzi do siebie do domu. Dom naprawdę robi wrażenie. Jest duży. Odważnie, że nas tutaj wpuściła.

Lukebook uważa, że najważniejsze na domówce są dobre drinki i fajni ludzie:

Ja uwielbiam domówki. Ja sam często organizuje domówki. Co prawda moje mieszkanie w Warszawie jest dosyć małe, bo ma 30 metrów, ale jak zaproszę znajomych i jest Martini to jest zabawa.

Piotr Sałatka z duetu Thecadess również jest fanem domówek:

Cudownie się bawimy. Zresztą gdzie się bawi człowiek najlepiej, jak nie na domówce. Tu akurat nie ma kuchni, żeby w niej najwięcej przebywać, ale jest suto zastawiony stół, świetne jedzenie, pyszne drinki i świetni ludzie.

Relacja z imprezy w willi Lary poniżej:

Tak mieszka Lara Gessler:

TYLKO U NAS! Lara Gessler pokazała nam swoją luksusową willę! Zorganizowała w niej huczną domówkę! [WIDEO + ZDJĘCIA]

Agnieszka Dygant pokazała zdjęcia ze swojego królestwa na Instagramie! Jak mieszka? Opadną wam szczęki z wrażenia [GALERIA]

Internauci oszaleli z zachwytu na widok tego, co potrafi 9-letni syn Kasi Cichopek. To zdjęcie jest najlepszym dowodem


Czy Lara Gessler jest podoba do Magdy Gessler?

×