Dominika Tajner załatwiła Michałowi Wiśniewskiemu pracę. Podziękował jej ze sceny w swoim stylu. Zabawnie?

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski w trudnym czasie pandemii znalazł pracę dzięki Dominice Tajner. Była żona zadbała o jego budżet. O pięknym geście opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego był jednym z najdziwniejszych i najszybszych w polskim show-biznesie. Wniosek do sądu złożył gwiazdor w tajemnicy przed ówczesną żoną. Ta o wszystkim dowiedziała się, dopiero gdy kurier wręczył jej pismo z terminem pierwszej – i jedynej – rozprawy, która trwała zaledwie 5 minut. W międzyczasie bizneswoman zdążyła odpaść z Tańca z gwiazdami, w którym producenci planowali, by o Kryształową Kulę rywalizowała ze swoim mężem. Ostatecznie jednak do tego nie doszło.

Przyczyny rozstania Dominiki i Michała nadal nie są znane. Wiśniewski co jakiś czas sugeruje, że jego uczucie do Tajner wypaliło się, a co gorsza nigdy nie było tak gorące jak w przypadku Poli, z którą pobrał się rok temu. Na szczęście mimo zakończonego związku byli małżonkowie wciąż utrzymują godne pozazdroszczenia relacje. Dowodów nie trzeba szukać daleko.

Dominika Tajner załatwiła pracę Michałowi Wiśniewskiemu

Dominika Tajner w rozmowie z Jastrząb Post pochwaliła się, że załatwiła Michałowi pracę w trudnym dla branży artystycznej czasie pandemii. Córka Apoloniusza Tajnera od ponad roku aktywnie działa w branży ślubnej. Odpowiada za organizację wesel na najwyższym poziomie. Z jej usług korzysta śmietanka świata sportu i biznesu. Niedawno zaproponowała nowożeńcom, by na ich przyjęciu zaśpiewał zespół Ich Troje. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę.

To wesele akurat ja organizowałam. Byłam też na nim jako gość i do tej współpracy zaprosiłam Michała. Zaprosiłam ich do tego, aby wystąpili – wyznała Dominika z nieskrywaną dumą przed naszą kamerą.

Zdradziła przy okazji, co podczas prywatnej uroczystości Wiśniewski powiedział na temat swoich byłych żon. W ten sposób podziękował Dominice za zaproszenie:

Jak się odnajdujemy? My mamy tyle dystansu do siebie, jak to Michał powiedział na występie: Ilość byłych żon na metr kwadratowy jest zadziwiająca. Trzeba się jakoś odnaleźć, my się wszyscy szanujemy. Przyszli, zaśpiewali, super się bawiłam i tyle.

Ciekawe, czy mówiąc o wszystkich miał też na myśli swoją pierwszą małżonkę – Magdę Femme? Czyżby ich skostniałe relacje były już tylko melodią przeszłości?


Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Komentarze

  • Gość pisze:

    Załatwianie roboty po znajomości to takie typowo polskie. I po co są te wszystkie ogłoszenia o pracę? Dla naiwnych, by sobie poklikali?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×