Szukaj

Dominika Tajner ze sporym bandażem na ręce. Za nią seria bolesnych zabiegów. Zdradziła nam szczegóły

Dominika Tajner z bandażem na ręce

Dominika Tajner z bandażem na ręce

Dominika Tajner zdecydowała się na serię bolesnych zabiegów. Zanim osiągnie oczekiwany efekt, musi nosić bandaż. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Dominika Tajner w 2012 roku po raz drugi wyszła za mąż. Bizneswoman poślubiła Michała Wiśniewskiego. Ich małżeństwo przetrwało niecałe siedem lat. Rok temu para ogłosiła rozwód. Wniosek do sądu złożył wokalista, który o swojej decyzji nie poinformował ówczesnej żony.

Dominika Tajner o tatuażu dla Michała Wiśniewskiego. Kiedy go usunie?

Jedyne co nadal przypomina Dominice o małżeństwie z Michałem, to ogromny tatuaż z jego imieniem, który w akcie miłości zrobiła sobie na nadgarstku. Tajner jest na etapie usuwania napisu z ciała. Zanim jednak „dziara” zniknie całkowicie, gwiazda postanowiła zasłonić ją bandażem.

Wyszłam za mąż. Usuwam nadal Michała. On jest bardzo ze mną związany. Jeszcze nie schodzi, a jest świeżo po laserze, chronię przed słońcem i nie chcę tak machać po ulicy, po wszyscy znają ten tatuaż. Tak jestem po prostu bardziej incognito – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Czy Dominika żałuje, że na prawej ręce wytatuowała sobie imię Wiśniewskiego?

Nie żałuję. Robiąc tatuaż, byłam świadoma tego, co robiłam. To, że jest to Michał, jest dla mnie dość kłopotliwe. Ale na szczęście są lasery, wszystko da się usunąć i efekty są spektakularne. Tak więc bardzo polecam, jak ktoś zrobił sobie tatuaż, który chce zmienić z jakiegoś powodu, to tylko laser.

Na jakim etapie usuwania tatuażu jest Dominika?

Ja miałam już 7 bolesnych zabiegów. Chce go usunąć do zera, nie chce go zakrywać czymś innym. Zrobię sobie coś innego na pewno, bo lubię tatuaże, ale nie chcę żeby to było zakrycie tego tatuażu. Myślę, że jeszcze ze 2 razy zrobię laser i po wakacjach już go nie będzie.

Cała rozmowa poniżej.


Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż

Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż

Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż

Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż

Dominika Tajner-Wiśniewska usunęła tatuaż

Dominika Tajner-Wiśniewska usunęła tatuaż

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×