Dominika Tajner się zaręczyła! Tylko nam zdradziła szczegóły oświadczyn. Romantycznie

Dominika Tajner się zaręczyła

Dominika Tajner się zaręczyła

Dominika Tajner się zaręczyła! Wspaniałe nowiny przekazała w sobotni wieczór na Instagramie. Co napisała? Jak wygląda pierścionek?

Dominika Tajner stała się osobą rozpoznawalną, gdy weszła w związek z Michałem Wiśniewskim. Byli małżeństwem przez siedem lat. Niestety uczucie się skończyło, a oni ogłosili rozwód. Później Dominika spotykała się z 60-letnim cypryjskim biznesmenem i tajemniczym Adamem. Te relacje okazały się nieudane, a Tajner zaskoczyła wieściami o nowym ukochanym.

Po raz pierwszy o swojej miłości Dominika Tajner opowiedziała w rozmowie z Na żywo.

Mam wrażenie, że mężczyzna, z którym obecnie się związałam, to facet do końca życia. Ale nie chcę o nim za dużo opowiadać. Do niedawna zbyt otwarcie mówiłam o swoich uczuciach, teraz postanowiłam zachować więcej dla siebie. Zdradzę tylko, że jest bokserem, z którym czuję się bardzo szczęśliwa. To facet z krwi i kości, który dobrze wie, jak zadbać o kobietę. Mamy wiele wspólnych planów, chcemy jechać na egzotyczne wakacje – wyznała.

Nie zdradziła wówczas, o kim mowa. Już dziś wiadomo, że chodzi o Mariusza Wacha. Razem pojawili się na akcji gotowania posiłków dla uchodźców z Ukrainy.

W sobotni wieczór z kolei Tajner zaskoczyła wszystkich i ogłosiła zaręczyny.

Dominika Tajner się zaręczyła

Dominika Tajner nie mogła się powstrzymać, żeby nie przekazać cudownych wieści na Instagramie. Opublikowała zdjęcie i wyznała, że powiedziała tak. Trzeba przyznać, że diament robi wrażenie. Tylko nam zdradziła, w jaki sposób Mariusz jej się oświadczył:

No po prostu schował pierścionek i zapytał, czy resztę życia spędzimy razem. Powiedziałam tak… I wtedy zobaczyła pierścionek z cudownym diamentem – wyznała.

Nie da się ukryć, że romantycznie. Pozostaje czekać na wieści o ślubie.

Kim jest Mariusz Wach?

Mariusz Wach jest jednym z najsłynniejszych polskich pięściarzy, byłym posiadaczem pasów WBC International oraz federacji TBWA w wadze ciężkiej. Na koncie ma 44 walki zawodowe, z których 36 wygrał (w tym w 19 przez nokauty). Wierni kibice określają go mianem Wikinga.

Dominice i Mariuszowi życzymy wszystkiego najlepszego.


Dominika Tajner się zaręczyła!

Dominika Tajner się zaręczyła!

Mariusz Wach i Dominika Tajner

Mariusz Wach i Dominika Tajner

Mariusz Wach i Dominika Tajner

Mariusz Wach i Dominika Tajner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×