Szukaj

Dominika Tajner podsyca spekulacje o ciąży żony Michała Wiśniewskiego. Szóste dziecko w drodze?

Dominika Tajner, Michał i Pola Wiśniewscy

Dominika Tajner, Michał i Pola Wiśniewscy

Pola Wiśniewska jest w drugiej ciąży z Michałem? Dominika Tajner komentuje. Jej słowa o szóstym dziecku byłego męża nie uciszą plotek.

Dominika Tajner przez 10 lat trwała u boku Michała Wiśniewskiego. Wydawało się, że ich związek przetrwa poważny kryzys, który pojawił się na początku 2019 roku. Kolorowa prasa sugerowała, że lider Ich Troje nie mógł pogodzić się z karierą, jaką zaczęła robić w mediach jego czwarta żona. Czarę goryczy przelał jej udział w Tańcu z gwiazdami.

Gdy Dominika walczyła o Kryształową Kulę, Michał ze swoim prawnikiem złożyli do sądu wniosek o rozwód. Tajner o wszystkim dowiedziała się po fakcie, gdy w jej ręce trafił dokument z informacją o dacie pierwszej rozprawy.

Obyło się bez publicznego prania brudów. Rozwód Wiśniewskich był formalnością. Już po 5 minutach spędzonych w sądzie zgodnie podjęli decyzję o rozstaniu. Para nie doczekała się wspólnego dziecka, przez co – jak twierdzi Tajner – udało im się utrzymywać przyjacielskie relacje:

To są zawsze emocje, jak się rozchodzisz. Szczególnie jak są dzieci. Mnie z Michałem dzieci nie łączą, więc mamy mniej pola do konfliktów – powiedziała w rozmowie Jastrząb Post.

Wiadomo jednak, że Dominika nie przepada za towarzystwem nowej żony byłego męża. Z Polą ma najsłabszy kontakt ze wszystkich małżonek Michała. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że nie dzwonią do siebie na plotki, a ich kontakt ogranicza się do minimum, głównie podczas spotkań w willi Wiśniewskiego w Magdalence.

Nie dzwonimy do siebie na plotki. Nie piszemy ze sobą z Polą. Mam kontakt z Anią, z Mandaryną. Z jego dziećmi i z Michałem – wyznała przed naszą kamerą.

Pola Wiśniewska w drugiej ciąży z Michałem? Dominika Tajner komentuje

Niedawno wokalista zasugerował, że spodziewa się kolejnej pociechy. Od razu fani zaczęli gratulować Poli kolejnej ciąży. Wiśniewscy konsekwentnie nie podejmują tematu, chociaż na ręce Michała widnieje niedokończony tatuaż sugerujący, że na przełomie 2021 i 2022 doczeka się szóstego dziecka.

Dominika Tajner w rozmowie z Jastrząb Post podsyciła plotki na temat rychłych narodzin potomka showmana, twierdząc, że ten jest gotowy na kolejną pociechę w swoim otoczeniu.

Myślę, że jest gotowy na szóste dziecko. Życzę mu tego i z tego, co widzę, to ma teraz więcej czasu aby oddać się ojcostwu. Chyba go to cieszy. Trzymam kciuki, żebym im się udało i aby podzielił się radosną nowiną – powiedziała przed naszą kamerą.

Sam Michał nie ukrywa, że dzięki pandemii ma więcej czasu na budowanie relacji z najmłodszą ze swoich pociech. Codziennie obserwuje jak zmienia się Falco. Na taki ojcowski luksus nie mógł sobie pozwolić w przypadku poprzednich dzieci, które rodziły się w czasach, gdy grafik koncertowy Ich Troje pękał w szwach.

Gdyby nie ten okropny czas znów przegapiłbym takie wiele ważnych momentów. Ważnych nie tylko dla siebie i dziecka ale dla dbałości o rodzinę samą w sobie. Ech… – napisał niedawno na Instagramie.

Jak myślicie, czy Pola Wiśniewska faktycznie jest w drugiej ciąży z Michałem?


Michał Wiszniewski pochwalił się ciążą Poli?

Michał Wiszniewski pochwalił się ciążą Poli?

Dominika Tajner – pokaz Ani Cichosz 2021

Dominika Tajner – pokaz Ani Cichosz 2021

Zdjęcie ze ślubu Michała Wiśniewskiego z Polą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×