Szukaj

Dominika Tajner o książęcych ślubach: „Obu parom współczuję. Przechodziłam to”. Porównała się do Meghan Markle

Dominika Tajner o książęcych ślubach

Dominika Tajner o książęcych ślubach

Dominika Tajner została wedding plenerką. W rozmowie z Jastrząb Post oceniła organizację dwóch najgłośniejszych ślubów ostatniej dekady. Przy okazji zdradziła, że – choć bliżej jej do Meghan Markle – przy szyciu sukni inspirowała się kreacją księżnej Kate. To nie koniec sekretów.

Branża ślubna doczekała się kolejnej znanej specjalistki. Po Izabeli Janachowskiej i Agnieszce Hyży, do grona ekspertów dołączyła Dominika Tajner. Córka Apoloniusza Tajnera dwukrotnie wychodziła za mąż. Organizację ślubów i wesel ma opanowaną niemal do perfekcji. Sama zorganizowała oba wydarzenia, w tym jedno na 670 gości.

Zobacz także: Tajner wspomina ślub z Michałem. Podzieliła się największą traumą

Dominika Tajner o książęcych ślubach. Meghan czy Kate? Która jest jej bliższa?

Jak na znawczynię tematu przystało, Dominika oceniła najbardziej spektakularne śluby wszech czasów. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post skomentowała ceremonie księżnej Kate i księcia Williama oraz Meghan Markle i księcia Harry’ego. Nie ukrywa, że na własnej skórze przekonała się, jak to jest być obserwowaną przez media i niemal cały naród w tak intymnej sytuacji.

Oba śluby były cudowne i wspaniałe. Obu młodym parom współczuję, bo patrzył na nich cały świat, i z takiego bardzo intymnego momentu nagle oglądają cię miliony. Przechodziłam to nie na taką skalę, ale jest to tak, że powinna to być intymna chwila, a jest to rozmyte.

Śluby Kate i Williama oraz Meghan i Harry'ego

Śluby Kate i Williama oraz Meghan i Harry’ego

Większe wrażenie na Dominice zrobił ślub Kate i Williama. Tajner po 8 latach zdradziła, że przy tworzeniu swojej sukni ślubnej inspirowała się kreacją księżnej Cambridge, którą stworzył brytyjski dom mody Alexander McQueen. Co więcej, razem z Michałem Wiśniewskim dostali na prezent ślubny portret najpopularniejszej pary w Wielkiej Brytanii.

Zdecydowanie mojemu serce bliższa jest Kate. Z dwóch powodów: po pierwsze suknię ślubną, którą miałam na swoim ślubie, bardzo chciałam mieć w stylu Kate. Jest to suknia na bogato, ale ma też w sobie bardzo dużo klasyki. A dwa – na ślub dostaliśmy piękne obrazy Williama i Kate, ich portrety. Może dlatego są mi bliżsi.

Dominika nie ukrywa, że jeśli chodzi o osobowość, to zdecydowanie bardziej utożsamia się z Meghan Markle.

Jeśli chodzi o porównanie tych dwóch par, to ślub Kate bardzo mi się podobał. Ale jeżeli chodzi o charakter, to Meghan zdecydowanie jest mi bliższa. Z różnych względów. Można tu szukać porównań i podobieństw. Stawia na swoim. Na pewno nie jest to proste, żeby być na świeczniku.

No to mamy polską Meghan 🙂


Dominika Tajner z ojcem

Dominika Tajner z ojcem

Dominika Tajner z ojcem

Dominika Tajner z ojcem

Oficjalny ślubny portret księżnej Kate i księcia Williama

Oficjalny ślubny portret księżnej Kate i księcia Williama

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×