Szukaj

Dominika Tajner o relacji swojej przyjaciółki Justyny Żyły z Piotrem. Tak to wygląda za zamkniętymi drzwiami

Dominika Tajner o relacjach Justyny Żyły z Piotrem

Dominika Tajner o relacjach Justyny Żyły z Piotrem

Dominika Tajner od kilku lat żyje w komitywie z Justyną Żyłą. Podczas rozmowy z Jastrząb Post zdradziła szczegóły relacji przyjaciółki z Piotrem Żyłą. Okazuje się, że całkiem dobrze im się układa.

Dominika poznała Justynę Żyłę podczas prób do programu Taniec z gwiazdami. Była żona znanego skoczka narciarskiego okazała się być dla niej prawdziwym wsparciem, gdy jej małżeństwo z Michałem Wiśniewskim dobiegło końca. Tajner o wszystkim dowiedziała się po fakcie, gdy w skrzynce na listy znalazła pismo z sądu z informacją o dacie pierwszej sprawy rozwodowej.

Żyła podzieliła się z Tajner swoim doświadczeniem oraz udzieliła jej kilku cennych rad. Zachęcała przyjaciółkę m.in. do tego, aby nie popełniała jej błędu i nie ujawniała szczegółów rozwodu w mediach.

Dominika Tajner o relacji Justyny Żyły z Piotrem

Panie przyjaźnią się już od blisko dwóch lat. Była żona lidera Ich Troje jest obecnie zajęta układaniem swojego życia z nowym partnerem, jednak nadal interesuje się tym, co dzieje się u jej przyjaciółki.

Dominika w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o relacji Justyny Żyły z Piotrem. Okazuje się, że ta ma się coraz lepiej. Na co dzień wygląda zupełnie inaczej, niż przedstawiają ją media.

Rozmawiałyśmy. Ja słyszałam, że bardzo dobrze te relacje się układają. Powolutku. To są zawsze emocje, jak się rozchodzisz. Szczególnie jak są dzieci. Mnie z Michałem dzieci nie łączą, więc mamy mniej pola do konfliktów. Natomiast chyba z tego, co wiem, to gdzieś nawet Justyna była widziana z nim na jednym stoku w trakcie zawodów swojej córeczki, więc chyba nie jest aż tak źle.

Czy zdarza im się poruszać temat nowej partnerki Piotra?

Szczerze powiedziawszy my rozmawiamy często, ale mamy tematy dotyczące przekąsek, diet. Albo Justyna ostatnio dzwoniła z pytaniem, czy mi sernik upiec na święta, bo to też taka tradycja. Także nie pytałam jej jak reaguje, bo ja nawet nie obserwuję tej dziewczyny.

Cała rozmowa poniżej.


Dominika Tajner-Wiśniewska i Justyna Żyła na kolacji

Dominika Tajner-Wiśniewska i Justyna Żyła na kolacji

Justyna Żyła i Dominika Tajner-Wiśniewska na winie

Justyna Żyła i Dominika Tajner-Wiśniewska na winie

Justyna Żyła, Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj na kolacji

Justyna Żyła, Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj na kolacji

Dodaj komentarz

  • Viki pisze:

    A Dody to już nie idzie oglądać wiecznie te fotki ,sto strojów kąpielowych w każdym fotka,i inne fotki i pozy te same,jakie to jest nudne Doda,jestem twoja fanką ale już mi się to nudzi …

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×