Szukaj

Dominika Tajner została menadżerką: „To wyszło spontanicznie”. Szykuje się ciekawa współpraca [WIDEO]

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner została menadżerką jednej z gwiazd sportu. Kim zajmuje się była żona Michała Wiśniewskiego? O szczegóły zapytała nasza reporterka.

Dominika Tajner zyskała popularność jako czwarta żona Michała Wiśniewskiego. Wielu twierdziło, że to jej artysta zawdzięcza wyjście z alkoholowego cugu, spłacenie sporej części długów i podpisanie dużego kontraktu reklamowego z siecią bankową. Lider Ich Troje pod skrzydłami dawnej ukochanej na chwilę zmienił swój styl – zmysł z włosów czerwoną farbę, a krzykliwe ubrania zamienił na proste, bardzo męskie fasony.

Dominika, będąc żoną jednego z czołowych wokalistów polskiej estrady, nauczyła się mechanizmów rządzących branżą. Swoją wiedzę i doświadczenie postanowiła wykorzystać w praktyce. Nie tylko sama próbowała zawojować media, występując w Tańcu z gwiazdami i korzystając z usług popularnej menadżerki – Aldony Wleklak, ale od niedawna sama spełnia się w roli agentki jednej z gwiazd.

Dominika Tajner została menadżerką. Kim się zajmuje?

Pod skrzydła Tajner trafiła Karolina Pilarczyk – Królowa Polskiego Driftu, posiadaczka licencji King of Europe, King of Asia oraz Polskiej Federacji Driftingu. O szczegółach współpracy z byłą żoną Michała Wiśniewskiego opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Podjęłam współpracę z Dominiką Tajner, bardzo dobrze znaną. Cieszę się, bo myślę, że możemy zrobić dużo fajnych rzeczy. Dominika jest też zaangażowana w off-road, więc ona świetnie czuje motoryzację i myślę, że przez to zrobimy razem wiele fajnych rzeczy.

Okazuje się, że Dominika i Karolina już jakiś czasem rozpoczęły pracę nad tajnym projektem, o którym co nieco zdradziła nam miłośniczka sportowych aut.

Szykują się nowe wyzwania, ale przede wszystkim kontynuujemy projekt, który zaczęliśmy przed pandemią, czyli program motoryzacyjny związany z driftingiem. Liczę, że ta współpraca z Dominiką przyniesie fajne projekty.

Jak doszło do współpracy obu pań?

To wyszło spontanicznie. W moim życiu też nastąpiły zmiany, bo rozstałam się z moją poprzednią menadżerką. Rozmawiałyśmy z Dominiką o tym, aby zrobić imprezę motoryzacyjną dla kobiet. I jak zaczęłyśmy rozmawiać, to stwierdziłyśmy, że fajnie byłoby zrobić coś więcej. Dominika zajmuje się gwiazdami, osobami ze świata motosportu, więc pomyślałyśmy, że to będzie bardzo fajna i ciekawa współpraca.

Jesteście ciekawi nowych projektów Dominiki i Karoliny?


Dominika Tajner na otwarciu salonu kosmetycznego

Dominika Tajner na otwarciu salonu kosmetycznego

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner - kim jest jej nowy partner?

Dominika Tajner - kim jest jej nowy partner?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×