Dominika Tajner komentuje kolejne dziecko Michała Wiśniewskiego. Jakim ojcem jest jej były mąż?

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski kilka miesięcy temu po raz kolejny został ojcem. Kolorową prasę szybko obiegły plotki o tym, że razem z piątą żoną Polą mogą oczekiwać na narodziny kolejnego dziecka. Zapytaliśmy o to jego czwartą żonę.


Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej kochliwych artystów w naszym kraju. Na swoim koncie ma już cztery nieudane małżeństwa. Jego pierwszą żoną była Magda Femme. Później serce muzyka zdobyła Marta, z którą doczekał się dwójki dzieci. Relacja z tancerką nie przetrwała próby czasu, a lider zespołu Ich Troje ulokował uczucia w Ani Świątczak, z małżeństwa, z którą wychowuje dwie córki. I ten związek rozpadł się dosyć szybko. Czwartą żoną Michał była Dominika Tajner. Tym razem jednak nie piosenkarz nie scementował relacji kolejnym dzieckiem. Po siedmiu latach małżeństwo dobiegło końca.

Wiśniewski nie czekał długo, by znowu powiedzieć tak. Po raz piąty wziął ślub, o którym poinformował fanów dopiero po fakcie. Związał się z Polą, którą poznał przez internet. Małżonkowie zaledwie po kilku miesiącach po uroczystości doczekali się pierwszego dziecka. Na świecie pojawił się drugi syn artysty Falco Amadeusz.

Dominika Tajner o kolejnym dziecku Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner i Michał pomimo rozstania utrzymują poprawne relacje. Tak też jest w przypadku jego drugiej i trzeciej żony. Muzyk z byłymi partnerkami przez lata zgodnie dzielił się opieką nad dziećmi. Sam dorobił się sporej gromadki i obecnie jest ojcem pięciorga dzieci, z którymi ma doskonały kontakt. Warto wspomnieć, że Pola Wiśniewska, również wychowuje czworo dzieci z poprzedniego związku. Jakiś czas temu kolorową prasę obiegły plotki na temat tego, że Michał z piątą żoną doczeka się kolejnego dziecka. Zapytaliśmy Dominiki Tajner o to, czy wie coś na ten temat:

Od razu się nie wypowiadam. Nie wiem. Nie chcę zabierać głosu.

Czy jej zdaniem Michał jest gotowy na kolejne dziecko i odnalazłby się w roli ojca?

Pewnie tak. Dziesiątego? Ale pewnie by się odnalazł, bo tatą jest dobrym.

Myślicie, że Michał i Pola nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w temacie rodzicielstwa?


Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska się całują

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska się całują

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Vivienne Wiśniewska - Gwiazda

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Vivienne Wiśniewska - Gwiazda

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak można pytać była żonę o nowy związek i dziecko byłego męża? To okrutne

 • Melissa pisze:

  Co one w tym pokemonie widzą.

 • Gość pisze:

  Taki lajf zmarnowała tylko czas plus źe nie musi biad..lic w vivie o alimentach szkoda źe nie wybrała lepiej ale na błedach człowiek się uczy szwajcaria rumunia kambodza itd nigdy nie przegrała z hiszpanią ale show trzeba było zrobic nie dzięki za taką rodzine nawet za kase i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki lajf zmarnowała tylko czas plus źe nie musi biad..lic w vivie o alimentach szkoda źe nie wybrała lepiej ale na błedach człowiek się uczy szwajcaria rumunia kambodza itd nigdy nie przegrała z hiszpanią ale show trzeba było zrobic i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×