Szukaj

Dominika Tajner pierwszy raz o swoim nowym partnerze! Kim jest Jarosław i jak długo są razem?

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner jest zakochana. Związek gwiazdy do niedawna był owiany tajemnicą. Kim jest jej nowy partner? Zdradziła nam nie tylko jego imię, ale opowiedziała także o początkach znajomości.

Dominika Tajner ma za sobą 10-letni związek z Michałem Wiśniewskim, który zakończył się w najmniej spodziewanym momencie. Lider Ich Troje rozstał się z byłą żoną na początku 2019 roku, gdy ta wypłynęła na szerokie wody show-biznesu. Dokładnie w chwili, w której walczyła o Kryształową Kulę w Tańcu z gwiazdami.

Obecnie oboje układają swoje życie u boku nowych partnerów. Wiśniewski wziął kolejny ślub, a Tajner związała się z mężczyzną, o którym dotychczas nie mówiła za wiele.

Dominika Tajner o nowym partnerze. Kim jest Jarosław?

Dopiero teraz Tajner zdecydowała się opowiedzieć o swoim szczęściu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że jest zakochana, ale nie planuje kolejnego ślubu.

Ktoś pojawił się w moim życiu. Absolutnie nie przymierzam się do ślubu. Ale wierzę w miłość. Nie wolno trzymać w sobie złości i urazy, tylko trzeba iść do przodu. Teraz te czasy są dziwne i skomplikowane. Rzeczywiście tych rozwodów jest coraz więcej, ludzi samotnych też. Ja przyznam, że nie chciałabym spędzić życia sama. Mam oczywiście syna, ale on nie będzie z mamą siedział, tylko mam nadzieję, że znajdzie sobie cudowną, wspaniałą żonę i będę miała jakiegoś dziadka, z którym będę mogła wychowywać swoje wnuki.

Dominika bardzo chroni prywatność swojego nowego partnera. Zdradziła nam, że poznali się pół roku temu. Wiadomo też, że jej ukochany jest biznesmenem, który ze światem show-binzesu nie ma żadnej styczności, co zresztą bardzo ją cieszy.

Na razie to życie prywatne to jest wspólna decyzja, bo on troszeczkę ceni sobie prywatność. Pamiętam taką naszą rozmowę, gdy powiedział, że ceni sobie prywatność. A ja mówię: „o kurde, ale wybrałeś”. Ale udaje nam się to. To nie jest osoba medialna i nie potrzebuje być osobą medialną. W końcu będę miała taki swój fragment, o którym nikt nic nie będzie wiedział. Spotykamy się już pół roku. Mój ukochany nie jest z show-biznesu, on jest biznesowy. Zajmuje się czymś innym i robi to, co kocha. Mam nadzieję, że ze mną wytrzyma. Ja też nie jestem najłatwiejszą partnerką, jestem po jakiś doświadczeniach lepszych, gorszych – powiedziała dla Jastrząb Post.

Udało nam się dowiedzieć, że nowy partner Dominiki ma na imię Jarosław. Para razem spędziła kwarantannę.

Siedzieliśmy w domu i cały czas byliśmy razem w czasie pandemii. Mój partner ma na imię Jarosław.

Życzymy dużo miłości.

Zapis całego live’a z Dominiką Tajner:


Dominika Tajner bez makijażu

Dominika Tajner bez makijażu

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Dominika Tajner pochwaliła się prezentem od ukochanego

Dominika Tajner pochwaliła się prezentem od ukochanego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×