Szukaj

Dominika Kulczyk o zakupie willi za 300 milionów złotych. To nie jest zwykły dom [WIDEO]

Dominika Kulczyk o biznesach

Dominika Kulczyk o biznesach

Dominika Kulczyk to bizneswoman z prawdziwego zdarzenia. Najbogatsza Polka niedawno zakupiła luksusową willę, która znajduje się obok pałacu Buckingham. Chętnie też inwestuje w branżę filmową.

Dominika Kulczyk od lat plasuje się na szczycie rankingu najbogatszych Polaków. Jej majątek szacowany jest na ok. 9 miliardów złotych.

Obecnie miliarderka pełni funkcję prezes Zarządu Kulczyk Foundation. Kontroluje też spółkę Polenergia, która jest liderem rynku energetyki odnawialnej. To jednak nie koniec biznesów Dominiki, która chętnie docenia utalentowanych ludzi i wspiera ich w działalności zawodowej.

Dominika Kulczyk o swoich biznesach

Dominika Kulczyk ostatnio zainwestowała w produkcję filmu Sala samobójców. Hejter. Najbogatsza Polka chętnie też kupuje nieruchomości. Niedawno stała się posiadaczką luksusowej willi w Londynie, która znajduje się tuż obok pałacu Buckingham. Nie jest o jednak „zwykły” dom. Bizneswoman traktuje go jak inwestycję na przyszłość.

Jestem inwestorem. Wiele rzeczy, które robię, to są – mam nadzieję – rzeczy, które są rozsądnym wyborem inwestorskim – powiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Dominika bardzo docenia fakt, że może w jakimś stopniu tworzyć polskie kino.

To, że jest się częścią tak pięknej przygody i czegoś, co świat podbija i coś, jeśli chodzi o polski film, staje się ważnym elementem świata kultury, świata społecznego, ale też świata biznesu. Jestem w tym. Jestem dlatego też, że w to po prostu wierzę.

A wy w co inwestujecie swoje pieniądze?


Dominika Kulczyk - Premiera filmu

Dominika Kulczyk - Premiera filmu "Sala samobójców. Hejter"

Dominika Kulczyk – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Dominika Kulczyk – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Dominika Kulczyk – Dzień Dobry TVN

Dominika Kulczyk – Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×