Dominika Gwit trafiła na księcia z bajki! Każda kobieta pozazdrości jej tego, jak traktuje ją mąż [WIDEO]

Dominika Gwit, mąż Wojciech Dunaszewski

Dominika Gwit, mąż Wojciech Dunaszewski

Dominika Gwit od ponad roku jest szczęśliwą żoną Wojciecha Dunaszewskiego. Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała, jak mąż wspiera ją podczas przygotowań do wielkich występów. Jedno jest pewne – taki partner u boku to skarb!

Dominika Gwit w tym roku skończyła 31 lat. W show-biznesie zadebiutowała dekadę temu, wcielając się w jedną z głównych bohaterek w obsypanym nagrodami filmie Galerianki. Jej talent aktorski i charyzmatyczny wizerunek zrobiły wrażenie na widzach i producentach popularnych produkcji, w tym seriali Na dobre i na złe czy Przepis na życie. Z czasem gwiazda zamieniła pracę w telewizji na teatr. Obecnie można oglądać ją w spektaklu Pomoc Domowa.

Dominika Gwit o mężu. Jak ją wspiera w karierze?

Dominika odnosi sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnie. Gwiazda rok temu wyszła za mąż. 7 lipca 2018 poślubiła swojego wieloletniego partnera, Wojciecha Dunaszewskiego.

[wp_quiz id=”1049″]

Para wspiera się na każdym kroku. Mąż (wtedy jeszcze jako narzeczony) towarzyszył ukochanej podczas jej zmagań na parkiecie w Tańcu z gwiazdami. Jest także obecny podczas ważnych dla Dominiki wydarzeń, takich jak przygotowania do spektakli, czy ich premiery. Podobnie jak pozostali bliscy.

Premiera to zawsze jest taki spektakl, który przyprawia o dreszczyk emocji. Zapraszamy wtedy dużo bliskich, przyjaciół. Jak się gra dla bliskich, to człowiek bardziej się stresuje. Na widowni był mój mąż i cała rodzina, także bardzo się cieszę.

W rozmowie z naszą reporterką Dominika zdradziła, że razem z mężem uczy się tekstów i ćwiczy przed występami:

Mąż pomaga mi się przygotowywać, uczyć się tekstu. Mówi mi, że jest że mnie dumny. To jest bardzo ważne.

Taki mąż to skarb. Tylko pogratulować pięknej miłości.

Zobacz także: Dominika Gwit podsumowała pierwszy rok małżeństwa. Kiedy planuje zajść w ciążę?


Dominika Gwit -pierwsza rocznica ślubu - Instagram

Dominika Gwit -pierwsza rocznica ślubu - Instagram

Dominika Gwit sesja z mężem

Dominika Gwit sesja z mężem

Dominika Gwit w sukni ślubnej

Dominika Gwit w sukni ślubnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×