Dominika Gwit jest w ciąży?! Nowe zdjęcia wywołały falę spekulacji. Co na to gwiazda? Mamy komentarz [WIDEO]

Dominika Gwit o ciąży

Dominika Gwit o ciąży

Dominika Gwit jest w ciąży? Gwiazda skomentowała spekulacje fanów. W rozmowie z naszą reporterką zdradziła, czy spodziewa się pierwszego dziecka.

Dominika Gwit 7 lipca 2018 wyszła za mąż za Wojciecha Danuszewskiego. Para wyprawiła huczne wesele, na którym bawili się ich najbliżsi przyjaciele i rodzina. Wśród gości nie brakowało także gwiazd. To właśnie znajomi z show-biznesu jako pierwsi opublikowali w internecie zdjęcia z wesela.

Dominika Gwit o ciąży: „Będę super mamą”

Dominika wielokrotnie opowiadała o ogromnym szczęściu, jakie odnalazła u boku swojego męża. Wojciech wspiera ją na każdym kroku – w domu i w pracy. Para nie ukrywa, że marzy o wspólnym potomku. Internauci co jakiś czas podpytują, czy Gwit jest w ciąży. Tak też było ostatnio, kiedy to media obiegły zdjęcia aktorki z premiery spektaklu Czarno to widzę.

Śledzę Twój profil długo. Zawsze pozytywna osoba. Uśmiechnięta naturalnie a nie na potrzeby social media. Jednak dzisiaj pierwsze co, gdy zobaczyłam zdjęcie, pomyślałam, SUPER Dominika jest w ciąży. Serio brzusio wygląda na ciążowy (kształt), a nie na brzusio duży, bo tak – napisała jedna z obserwatorek.

Gwit odpowiedziała na plotki w rozmowie z naszą reporterką. Choć nie spodziewa się dziecka, to już teraz jest przekonana, że jako mama sprawdzi się w stu procentach:

Myślę, że będę super mamą. Będę ciągle tulić swoje dziecko i mówić, że je kocham. Zobaczymy, jak Pan Bóg pozwoli. Serdecznie gratuluje wszystkim mamom, obserwuję je na Instagramie i trzymam za nie kciuki – wyznała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Dominika Gwit -pierwsza rocznica ślubu - Instagram

Dominika Gwit -pierwsza rocznica ślubu – Instagram

Do niedawna temat macierzyństwa nie był tak bardzo bliski Dominice, jak teraz. Gwiazda Galerianek zapowiedziała, że gdy tylko dowie się, że jest w ciąży, od razu podzieli się nowiną z fanami:

Nie jestem w ciąży. Jak będę, to na pewno się dowiecie. U mnie do tej pory temat macierzyństwa był faktycznie daleki. Teraz już o tym myślę. Jestem żoną, wiec mam nadzieję, że będę i matką. Zobaczymy.

Życzymy spełnienia marzeń o dziecku.


Dominika Gwit z partnerem. Zdjęcia 2016

Dominika Gwit z partnerem. Zdjęcia 2016

Dominika Gwit z partnerem Wojciechem

Dominika Gwit z partnerem Wojciechem

Dominika Gwit stylizacja

Dominika Gwit stylizacja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×