Samotne macierzyństwo Dominiki Grosickiej. WAG wspomina najtrudniejszy okres w swoim życiu [WIDEO]

Domnika Grosicka samotne macierzyństwo

Domnika Grosicka samotne macierzyństwo

Dominika Grosicka o samotnym macierzyństwie

Weronika Rosati rozpoczęła publiczną debatę opowiadając o samotnym macierzyństwie. Aktorka w wywiadzie dla Gala Studio przyznała, że momencie życia, który powinien być dla niej najpiękniejszy, została skrzywdzona przez ojca Elizabeth. Słowa gwiazdy M jak miłość sprowokowały media do dyskusji na temat sytuacji matek samotnie wychowujących swoje dzieci. Historia Weroniki z pewnością nie jest obca jednej z najpiękniejszych WAGs w Polsce, Dominice Grosickiej, która musiała samotnie wychowywać swojego syna.

Obecnie Dominika ma szczęśliwą pełną rodzinę, jest żoną przystojnego Kamila Grosickiego, o którym publicznie opowiada w samych superlatywach. Para doczekała się córki Mai, która 19 kwietnia skończyła 6 lat. A jak Grosicka wspomina okres, w którym musiała stawić czoła problemom z jakimi obecnie walczy Weronika Rosati?

Nasze doświadczenia to jest zawsze jakaś lekcja. Myślę, że jestem bogatsza o te doświadczenia. Zrobiłam swoją robotę, jestem szczęśliwa, moje dzieci są szczęśliwe, więc jak najbardziej na plus – wyznała Grosicka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Czy jej zdaniem sytuacja samotnych matek w Polsce jest zbyt często pomijana przed media?

To zależy od osoby, od kobiety. Jak ktoś jest zawzięty, pracowity i zorganizowany to nie jest problemem to, że kobieta jest samotną matką. Wielki szacunek dla kobiet, które wychowują same dzieciaki. Kobiety są teraz bardzo mądre, bardzo świadome. I takie mocne, więc jak najbardziej dają radę.

Zgadzacie się z opinią Dominiki?

Weronika Rosati szczerze o samotnym macierzyństwie. Czy została skrzywdzona przez partnera? [WIDEO]

Weronika Rosati o samotnym macierzyństwie i traumie jaką przeżyła w czasie ciąży. Tyle jeszcze nie powiedziała [WIDEO]

Weronika Rosati ze słodką Elizabeth wyglądają jak z zagranicznego jesiennego katalogu! Takiego pięknego zdjęcia dawno nie widzieliśmy!


Dominika Grosicka z synem

Dominika Grosicka z synem

Dominika Grosicka i Kamil Grosicki z dziećmi

Dominika Grosicka i Kamil Grosicki z dziećmi

Kornelia Grosicka, siostra Kamila Grosickiego

Kornelia Grosicka, siostra Kamila Grosickiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×