Szukaj

Rafał Maślak pochwalił się swoim nowym domem. To 130 m² luksusu: „Mam aż ciarki, jak to wszystko wygląda”

Rafał Maślak o domu

Rafał Maślak o domu

Rafał Maślak wraz z żoną i synkiem już niebawem wprowadzą się do nowego domu. Wszystkie prace na budowie powoli dobiegają końca. Jak będzie wyglądać?

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń od kilku lat tworzą bardzo udany związek. Małżeństwo doczekało się już potomka. Wspólnie wychowują syna Maksymiliana, który niedawno obchodził swoje pierwsze urodziny. Chociaż praca zawodowa i wychowywanie dziecka nie jest łatwe do pogodzenia, to obydwoje nadal się rozwijają i planują nowe projekty. Idealnie potrafią połączyć karierę z rodzicielskimi obowiązkami. Ich życie za chwilę ponownie wywróci się do góry nogami. Jeszcze w tym miesiącu czeka ich bowiem przeprowadzka.

Rafał Maślak o nowym domu i przeprowadzce

Małżonkowie wraz z synem już niedługo przeprowadzą się do nowego domu. Swoje stare mieszkanie muszą opuścić jeszcze w sierpniu. Prace na budowie powoli dobiegają końca, jednak nie wszystko jest jeszcze dopięte na ostatni guzik. Rafał i Kamila postanowili się jednak bardzo zmobilizować, aby jeszcze tego lata zamieszkać we własnym domu.

View this post on Instagram

Już niebawem Maks skończy roczek!????????‍♂️ Mam wrażenie, że minęło to jak jeden dzień. Jeszcze niedawno był małym bąblem, który nie potrafił niczego???????? Dziś ma już swoje zdanie, miewa humorki, jest w stanie zakomunikować w swój jedyny i niepowtarzalny sposób, co lubi a czego nie! ???? Wiem, że rośnie nam w domu facet z charrrakterkiem ???? Nic tylko się cieszyć i dbać o to, aby dalej rozwijał się tak dobrze, jak dotychczas????I tutaj z praktycznymi poradami przychodzi strona 1000dni.pl, która uświadamia, jak ważne w pierwszych trzech latach życia dziecka???? (czyli ok. 1000 dni) jest prawidłowe żywienie????????I nie chodzi tylko o zbilansowaną dietę ale również o dobieranie odpowiednich produktów do wieku dziecka????????Naprawdę dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy więc klikajcie rodzice, bo warto! ???? @1000pierwszychdni #1000pierwszychdni #zdroweżywienie

A post shared by R A F A L M A S L A K (@rafalmaslak) on

Mister Polski 2014 opowiedział reporterce Jastrząb Post, na jakim etapie są prace i zdradził kilka szczegółów dotyczących wystroju.

Już naprawdę niedługo. Wyznaczyliśmy sobie deadline, że do końca sierpnia musimy się wprowadzić. Mieliśmy wprowadzić się kilka miesięcy temu i to się przełożyło. Jak to w wykończeniu. Zawsze jest poślizg. Musimy oddać mieszkanie do końca sierpnia i nie będziemy mieli gdzie mieszkać. Zostaniemy bezdomnymi. Ja uważam, że takie drastyczne motywacje są potrzebne. Jak już nie mamy wyjścia, mamy małe dziecko i musimy się przeprowadzić do końca sierpnia. Na tyle nas mobilizują, że musimy dopilnować tego wszystkiego.

W jakim stylu będzie urządzony dom Kamili i Rafała?

To będzie styl nowoczesny. Piękne połączenie drewnianej, dębowej podłogi układanej w jodełkę w szewronie, do tego przepiękne kamienie, które będą na blatach, na schodach połączone z przepięknymi orzechowymi meblami i długimi zasłonami. Posiłkowaliśmy się pomocą projektantki, ale stworzyliśmy wspólnie razem fajny projekt. Mam aż ciarki, jak to wszystko wygląda. Te najbardziej widowiskowe elementy następują teraz. Wcześniej była elektryka, wiadomo nie było takiego wizualnego zachwytu, ale teraz to wszystko jest dopinane i z dnia na dzień ta układanka układa się w całość.

Okazuje się, że w 130-metrowym domu znajdzie się miejsce nawet na… pokój gier.

Duża kuchnia z salonem. To będzie taki aneks połączony wyspą i dużym stołem z salonem. Na dole będzie strefa dzienna, będzie również play-room, czyli taki pokój gier. Będzie tam duży telewizor, będę się spotykał ze znajomymi, żonie nie będziemy przeszkadzać. Będzie również pokój gościnny połączony z pokojem do pracy dla mnie. Takie mini studio. Na górze nasza strefa – pokój dziecka, nasze sypialnie, garderoba i łazienka. To będzie jakieś 130 metrów plus taras. Uważam, że to jest takie optymalne pod kątem praktycznym. Nie będzie trzeba za dużo siedzieć i sprzątać.

Całość rozmowy w materiale wideo:

 


Kamila Maślak z synem

Kamila Maślak z synem

Rafał Maślak z żoną i synem

Rafał Maślak z żoną i synem

Rafał Maślak – święta Bożego Narodzenia 2019

Rafał Maślak – święta Bożego Narodzenia 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×