Ewa Wachowicz zbudowała dom marzeń. O wystrój wnętrz zadbała sama. Tak mieszka gwiazda

Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz w zeszłym roku wybudowała nowy dom. Nie wszystko poszło jednak tak, jak to sobie pierwotnie zaplanowała. Na drodze stanęły jej pewne przeszkody. O szczegółach miss opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Ewa Wachowicz to jedna z najpiękniejszych kobiet polskiego show-biznesu. W 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a swoją przyszłość postanowiła związać ze światem mediów. Założyła własną firmę producencką. Jest autorką kilku książek kulinarnych oraz gospodynią programu Ewa gotuje emitowanego w stacji Polsat. Jest nie tylko twarzą telewizji, ale także bardzo przedsiębiorczą bizneswoman. Dzięki temu może sobie pozwolić na spełnianie swoich wielkich marzeń.

Ewa Wachowicz zbudowała nowy dom. Jak go urządziła?

Chociaż miss żyje bardzo intensywnie i prowadzi aż kilka biznesów, to gdy kończy pracę, chce odpocząć z dala od zgiełku miasta. W zeszłym roku wyprowadziła się pod Babią Górę. Budowa wymarzonego domu w otoczeniu przyrody nie była jednak łatwa, a Ewa musiała długo czekać z realizacją swoich marzeń.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, co opóźniło prace budowane:

Pomysł, żeby to był dom z bali drewnianych, pojawił się w trakcie realizacji budowy. Pierwszy pomysł na dom był zupełnie inny, ale okazało się, że kosztorysy firm budowlanych są tak duże, że wycofałam się z pierwszego pomysłu na nowoczesny dom. Później bardzo długo szukałam ekipy, która byłaby w stanie wybudować dom z bali. Czekałam na pana Bartka z Kościeliska półtora roku. W międzyczasie drzewo zostało ścięte w Bieszczadach. Ono było odpowiednio sezonowane.

Efekt końcowy zachwycił Ewę:

Tak naprawdę spełniłam marzenie z mojego dziecięcego okresu, ponieważ moi dziadkowie mieli drewniany dom. Zawsze marzyło mi się, żeby mieć dom z bali drewnianych. Takich prawdziwych. Udało się to wszystko zorganizować, tak więc dom od roku stoi pod Babią Górą. Jakoś tam inaczej się oddycha, inaczej się funkcjonuje, serce inaczej bije.

Jak Wachowicz urządziła wnętrza swojej posiadłości?

Wnętrze to już kombinowałam sama. Nie chciałam pójść w góralszczyznę. Chciałam, aby było trochę nowocześnie, ale jednak elementy związane z górami też są. Przemycam też inne elementy, jak kominek, który jest wybudowany w stylu pieca kaflowego. Jest trochę inspiracji ze świata – mam fantastyczną rzecz, którą przywiozłam z Etiopii. Przepiękną maskę, którą dostałam od misjonarza. Więc trochę pamiątek ze świata, ale też i rzeczy z Polski. W moim domu nie ma jednego stylu, są pomieszane.

Cała rozmowa poniżej, a w galerii kilka zdjęć z domu gwiazdy.

Dom – YouTube


Nowy dom Ewy Wachowicz

Nowy dom Ewy Wachowicz

Gwiazdy świętują Dzień Niepodległości -Ewa Wachowicz

Gwiazdy świętują Dzień Niepodległości -Ewa Wachowicz

Nowy dom Ewy Wachowicz

Nowy dom Ewy Wachowicz

Komentarze

 • Gość pisze:

  Weronika Rosati to Gwiazda. Gra świetnie.

 • Gość KOCHAJACA LUDZI. pisze:

  Najpierw dobrze przeczytaj o kogo chodzi a pozniej komentuj. A tak na marginesie to brzydko jest plotkowac bo mozna komus krzywde zrobic.Tobie nikt do majtek nie zaglada widocznie do niczego nie doszlas.

 • Beata pisze:

  Nie lubię Weroniki Rosati, sławę zawdzięcza romansami że starszymi panami a potem głośnymi rozstaniami……niesympatyczna

  • Gość pisze:

   A ja ją uwielbiam. Obejrzyj seriale Pittbull albo Zawsze warto może dowiesz się czemu zawdzięcza sławę. Jest świetną aktorka. Czy dla ciebie takie ważne z kim kto pije kawę lub z kim śpi? Mnie zupełnie nie interesuje. Młode łaski szukają stabilizacji lub rekompensują sobie brak ojca. Trzeba być wyrozumiałym, c
   inteligentnym, czytać więcej, a nie mleć jęzorem bezmyślnie po próżnicy.

 • Aga pisze:

  Pięknie jest spełniać swoje marzenia, szczególnie te z dzieciństwa.

 • Gość pisze:

  Sympatyczna kobieta i stanowi wzorzec dla tych z ambicjami na najpiękniejsze!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×