To tak będą wyglądać wnętrza domu Kurzajewskiego i Cichopek! Projektant gwiazd ma wizję, a para wymagania, które ujawniamy

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski szukają domu marzeń. Już wiemy, jakie mają wymagania. W jakich luksusach zamieszkają i co doradził im projektant wnętrz, który pracował z plejadą gwiazd?

Miłość Cichopek i Kurzajewskiego kwitnie. Para oficjalnie swój związek ogłosiła wczesną jesienią podczas wakacji w Izraelu – dokładnie 7 października, czyli w dniu 40. urodzin Kasi. Od tamtego momentu zakochani przestali się ukrywać. Nie szczędzą sobie czułości podczas publicznych wydarzeń, za kulisami Pytania na śniadanie, które prowadzą we dwoje czy na fotografiach i nagraniach, jakie udostępniają na Instagramie.

Jak udało się ustalić Jastrząb Post, Kasia i Maciej jeszcze częściej będą częstować fanów wspólnymi fotkami. Nasz informator zapewnia, że duet chce dzielić się swoim szczęściem z internautami.

Podróż do Jordanii, która trwała od wtorku do soboty, okazała się przełomowa. Postanowili bardziej dzielić się swoją prywatnością z fanami, dlatego wrzucili więcej zdjęć niż zwykle. I zauważyli, że kiedy oni są szczęśliwi i dzielą się wspólnymi momentami, to ich bliżsi są spokojniejsi o nich. Z dziećmi mają świetne relacje – zdradziła nam koleżanka Macieja.

O tym, że ich relacja wkroczyła na kolejny etap świadczy jeszcze jeden fakt. Aktorka i prezenter poszukują idealnego domu, w którym zamieszkają razem.

Dom Cichopek i Kurzajewskiego. W jakich wnętrzach będą mieszkać?

Kasia obecnie wynajmuje malutkie mieszkanko na warszawskim Mokotowie, które znajduje się blisko szkoły jej dzieci. Zależy jej, by posiadłość, do której wprowadzi się z Maciejem znajdowała się w tej samej okolicy. To jednak nie wszystko. Udało nam się ustalić, jakie zakochani mają wymagania, jeśli chodzi o wnętrza.

W minioną niedzielę projektant wnętrz Szymon Fiołka był gościem Pytania na śniadanie. Opowiadał o tym, jak ozdabiać wnętrza grafikami. Nie obyło się bez wskazówek dla Cichopek i Kurzajewskiego, którzy byli gospodarzami wydania.

Fiołka poradził parze, by powiesiła na ścianach swoje zdjęcia z wakacji albo postawili na wartościowe grafiki w ciekawych ramach. Jedno z takich dzieł sztuki podarował Maciejowi z okazji 50. urodzin i właśnie z tym prezentem Kurzajewski został sfotografowany przez paparazzi.

Szymon Fiołka, Maciej Kurzajewski

Szymon Fiołka, Maciej Kurzajewski

Jastrząb Post udało się dotrzeć do jeszcze jednej informacji na temat wnętrz, w jakich zamieszkają Kurzopki. Kluczowym miejscem w ich domu będzie kuchnia:

Ten dom musi mieć dużą kuchnię, bo pani Teresa uwielbia gotować. Ma jedno popisowe danie, za którym Maciek z Kasią przepadają. To pieczone żeberka. Obowiązkowym elementem wystroju będzie też duża, wygodna kanapa, na której oboje będą mogli gościć dzieci i wspólnie oglądać filmy – mówi nam osoba pracująca przy „Pytaniu na śniadanie”.

Kim jest Szymon Fiołka?

Fiołka znany jest z tego, że pracuje z celebrytami z pierwszych stron gazet.  Jeszcze nie tak dawno był  naczelnym projektantem  przedmiotów użytkowych z segmentu premium  dla marki La Mania, która stworzyła Joanna Przetakiewicz. Urządzał też wnętrza w mieszkaniach Dawida Kwiatkowskiego, Katarzyny Figury, Dawida Wolińskiego oraz Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz. Ostatnio zatrudniła dla Mafasshion, która wije nowe, stylowe gniazdko po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim i sprzedaży ich wspólnego domu.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski o związku:


Szymon Fiołka, Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek

Szymon Fiołka, Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek

Szymon Fiołka

Szymon Fiołka

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski z obrazem od Szymona Fiołki

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski z obrazem od Szymona Fiołki

Komentarze

 • Czas pokaże pisze:

  Koniecznie wielki krzyż, najlepiej 1 m × 1.5 m! Nad łóżkiem w sypialni. Dużo obrazków o tematyce religijnej. Na konsultanta ds. religijnego wyposażenia wnętrz ksiądz z pobliskiej parafii.

 • Gość pisze:

  Od artykułów o nich na WP chce się już wymiotować!!!

 • Is normalny pisze:

  Nieuleczalne pajace! Pozostanie tylko kamera do łóżka.

 • Gośćsyn pisze:

  co to za karzelek ta cichodajka

 • Gosia pisze:

  Ty lepiej zajmij się dziećmi ,oni potrzebują matki ,ale karma wraca nie zapominaj

 • Gość pisze:

  Dwa klauny.🤣😭. Najwyższy czas na nowy teleturniej w TVP : co jeszcze w stanie są pokazać Cichopkowa i kurzaj? A swoją drogą to Ci kochankowie z Jerozolimy nie mają żadnych zainteresowań oprócz cykania zdjęć sobie nawzajem i wystawiania się na pośmiewisko.Nie potrafią spędzac czasu tylko we dwoje .Wszystko pod publikę.I to jest miłość? Pozostało tylko współczuć i życzyć aby rozum wrócił z d…y do głowy.

  • Gośćama pisze:

   Cała prawda w temacie

  • Czas pokaże pisze:

   Oj, Wkurzopy zdolne wiele pokazać. Jak oni się modlą, jak oni goło latają, jak oni defekują, jak oni maluczkich pouczają. Uwierz w nich. Cały wachlarz możliwości.

  • Gość Aga pisze:

   Rozum prędzej im odbytami wypłynie…brakuje tylko zdjęć z wc…

 • Gość pisze:

  To się Paulinka znowu zesr.

  • Gość pisze:

   hahahaaaa dokladnie!

  • Gość pisze:

   Ucieszy ją najnowszy portret Kaśki z fotoshopem. To dopiero są jaja. Internauci już skomentowali, petarda może odpocząć.

  • Gośćolek pisze:

   Okazuje się / po słowach p.Kurskiej/. ,że Katarzyna była tylko pionkiem w grze p.Kurskiego.To on ich „zeswatał” na potrzeby stacji.Czyli p.Paulina miała rację, że to miało być na jakiś tylko czas i p.Kurzajewski się z tego wycofa, bo Cichopek już za bardzo się wkręciła. Coś jednak było na rzeczy … nie kłamała. Tylko, że celebrytka nie wypuści złotą rybkę z rąk.Idzie jak burza do kariery. Po trupach.Taki bezwzględny typ człowieka.

 • Gośćergo pisze:

  A moze chodzi nie o domek,a o chłopaka dodatkowego do figlowania..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×